sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Önay Life Residence Lanse ediliyor

Önay Life Residence Lanse ediliyor
13 Nisan 2016 17:52 Yorum yaz Çıktı al
İnşaat sektöründe İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği Önay Garden Residence, Esenbahçe Konutları ve Önay Palmiye projeleriyle adından sıkça söz ettiren Önay Grup, “Daha Fazla Hayat” sloganıyla yola çıkılan Önay Life Residence Projesi’ne başlamaya hazırlanıyor.

İstanbul Beylikdüzü'nde gerçekleştirdiği projeleriyle adından sıkça söz ettiren Önay Grup, Tuna Ev-Ofis ile oluşturduğu ÖNTU ortaklığıyla Esenyurt'un Beylikdüzü sınırında Önay Life Residence projesine başlıyor. Önay Garden Residence ve Esenbahçe Konutları'yla Önay Grup; Tuna Boyu Evleri, Tuna Demir Sitesi, Bahçelievler Blokları, Tuna Blokları'yla Tuna Ev-Ofis inşaat sektöründeki tecrübelerini Önay Life Residence'ta birleştiriyor.

 

"Daha Fazla Hayat" sloganıyla yola çıkan Önay Life Residence, Avrupa Yakası ulaşımında kritik öneme sahip E-5 ve TEM otoyollarına çok yakın bir lokasyonda bulunuyor. Proje 442 daire, 23 ofis ve dükkan olmak üzere toplam 465 üniteden oluşuyor.

 

ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut’un sunumuyla proje detaylarının ve yeni yatırımların konuşulacağı basın toplantısında siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

 

PROGRAM

 

Tarih: 27 Nisan 2016 Çarşamba Günü

 

Yer: Raffles Otel (Zorlu Center)

 

Saat:  09.30 Karşılama Hoş Geldiniz

          10.00 Toplantı Sunum ve Kahvaltı

          11.00 Soru ve Cevap

          11.30 Bitiş

 

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN BASIN TOPLANTISI HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN