sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Bubon Köşe Takımı ile doğanın resitali evinizde!

Bubon Köşe Takımı ile doğanın resitali evinizde!
05 Ekim 2017 11:41 Yorum yaz Çıktı al
Bubon Köşe Takımı, zarif formuyla rafine bir etki bırakırken yeşilin en sıcak tonunu ve bu tonun ruhunda barındırdığı enerjiyi yaşam alanlarına davet ediyor.

Nedir mutlu bir yaşam alanının sırrı? Güzel anları beraber paylaştığınız bir ailenin varlığı mı? Ya da her eve girdiğiniz de ‘işte tam da olmak istediğim yerdeyim’ hissi mi? Aslına bakarsanız hepsi… İder Mobilya, mutlu yaşam alanları yaratma felsefesiyle yola çıkıyor ve tasarımlarına bu düşünceyle hayat veriyor. Bubon Köşe Takımı ile evinizi tam da olmak istediğiniz yere çevirmeye hazırlanıyor.

 

Tavrıyla klasik, tarzıyla modern…

Bubon Köşe Takımı, zarif formuyla rafine bir etki bırakırken yeşilin en sıcak tonunu ve bu tonun ruhunda barındırdığı enerjiyi yaşam alanlarına davet ediyor. Doğanın en güzel renklerine eşlik eden ahşap ayakları ise bu resitalın bir parçası olmayı başarıyor.

 

Bubon Köşe Takımı klasik izler taşıyan bir tasarım olmasının yanında özellikle rengarenk kırlentleri ve minimal tavrıyla modernizme gönderme yapmayı ihmal etmiyor. Bubon Köşe Takımı’nı bu kadar özel kılan detaylar bununla da sınırlı değil. Köşenin gövde kısmını kaplayan değişik renk ve desendeki kırlentler bu kompoziyondaki yerini alırken aynı zamanda dinamik ve keyifli bir yaşam alanı yaratma fırsatı sunuyor. Şık ve zarif bir tasarım olmasının yanı sıra Bubon Köşe Takımı aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çekiyor. Konforlu minderleri rahat bir oturma deneyimi sunarken aynı zamanda yatak olma özelliğiyle işlevsel çözümler yaratıyor.

 

www.idermobilya.com

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN DEKORASYON HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN