sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Hayalleriyle sınır tanımayan çocuklara özel!

Hayalleriyle sınır tanımayan çocuklara özel!
13 Eylül 2017 11:52 Yorum yaz Çıktı al
Çocukların hayalleri sınırsız ve özgür, uçsuz bucaksız ve özgündür. Sevginin alt edemeyeceği kötülük, arkadaşlığın üstesinden gelemeyeceği sıkıntılar yoktur dünyalarında.

Minik bedenlerine sığmayacak kadar büyüktür iyilik dolu kalpleri ve kocamandır düşleri…

İder Mobilya, çocukların düşlerinden ilham alıyor ve onlara hayallerin ötesinde bir alan yaratmak için tasarlıyor. Kızlara özel Rimini, erkeklere özel Monza Genç Odası’yla sınırların ötesinde, uçsuz bucaksız bir yaşam alanı sunuyor.

 

Pembenin egemenliğinde masalsı bir dünya…

Rotasını hayallerin belirlediği Rimini Genç Odası’nda göze çarpan ilk detay kendinizi pembenin egemenliğinde modern bir peri masalının içinde bulacağınız eşsiz atmosferi… Renk kartelasıyla pembenin tüm tonlarını özel bir armoniyle sunan Rimini, zarif formuyla da bu masalsı dünyaya ortak oluyor. Özgün tasarımı ve kalpli kulp detaylarıyla özel bir şıklık sunarken konsolu, kitaplık destekli çalışma masası ve çift kapaklı gardırobuyla da işlevsel yönünü ortaya koyuyor.

 

Gerçek bir yarış pisti…

Araba temasının damga vurduğu Monza Genç Odası, gerçek bir yarış pistini andırıyor. Araba formundaki karyolasıyla gerçek bir arabayı aratmazken geleceğin tutkunlarına sıra dışı bir sürüş keyfi sunuyor. Bunun yanı sıra yine fonksiyonel özelliklerin ön plana çıktığı tasarım; geniş gardırobu, konsolu ve çalışma masasıyla tüm ihtiyaçlara işlevsel çözümler sunuyor. Kırmızının yoğunlukta kullanıldığı tasarımı bu kadar özel kılan ise hayallerin ötesinde bir dünyanın kapılarını açıyor olması… Sınırları ihlal eden tasarımıyla Monza Genç, hayalleriyle sınır tanımayan çocuklara özel olarak geliyor.

 

www.idermobilya.com

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN DEKORASYON HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN