sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Makel Lumia Serisi Yeni Bir Dünyanın Anahtarını Sunuyor

Makel Lumia Serisi Yeni Bir Dünyanın Anahtarını Sunuyor
18 Nisan 2012 10:04 Yorum yaz Çıktı al
Üst segment grubunda pazara sunduğu Lumia Anahtar ve Priz serisi ile dikkat çeken Makel metal, corian, masif ahşap ve cam çerçeve seçenekleri ile modern ve minimalist tasarımları yaşam alanlarına getirmeyi amaçlıyor.

Makel Lumia anahtar ve priz serisi ile tasarımda modern bir dönemin kapılarını aralıyor.  “Yeni Bir Dünyanın Anahtarı” sloganı ile yola çıkan Makel,  Lumia serisi ile metal, ahşap, corian ve cam çerçeve seçenekleri ile mekânlara yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Lumia serisi yeni nesil çerçeveler metal ve corian’ın asaleti, camın büyüsü ve ahşabın sıcaklığı ile modern minimalist tasarımları yaşam alanlarına taşıyor.

Mekânların genel hatlarına dokunmadan dekorasyonu değiştirmek, doğru yerleri doğru aksesuarlarla birleştirmekten geçiyor. İnce ve keskin hatlarıyla duvarlara farklı bir şıklık katan Lumia serisi, anahtar ve prizin ötesinde bir dekorasyon öğesi olarak karşımıza çıkıyor. Lumia serisi ürünler birbirinden farklı renk ve malzeme seçenekleri ile mekanlara sıcak dokunuşlar taşıyor.

“Doğanın Dokunuşu”

Mermer görünümü ile bulunduğu mekânın havasını farklı kılan Corian serisi; Dusk, Aurora, Sandstone ve Blackquartz renk seçenekleri ile iç mekânlara doğanın dokunuşunu taşıyor.

Cam seçeneği ile de dikkat çeken Makel Lumia “cam” serisi, şeffaflığın ve duruluğun bulunduğu her mekâna ayrı bir parlaklık ve şıklık katıyor. Makel Lumia cam serisi siyah, beyaz, mavi ve yeşil seçenekleri ile cam malzeme ve aksesuarlarla mükemmel uyum sağlıyor.

“Dekorasyonlar Metal ve Ahşap serileri ile hayat buluyor”

Makel Lumia metal serisi, mekânlara bambaşka bir hava katıyor. Bulunduğu her mekânda şıklığı ile göz dolduran Lumia metal serisi, siyah, saten, ve gümüş, seçenekleri ile seçkinliğin yeni çerçevesi ve klasiğin zerafeti ile buluşuyor.

Doğa, minimalist ve farklı tarzıyla Lumia wood serisi ise dekorasyonu tamamlayacak doğallığı evinize getiriyor. Ağacın huzuru ve tamamlayan dokusuyla Lumia Ahşap Serisi yeni trendlerin öncüsü olacak.

Makel Lumia serisi birbirinden cazip  renk ve malzeme seçenekleri ve çok sayıdaki tuş ve kapak kombinasyonu ile yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Artık duvarlar Makel Lumia ile yeni bir anlam kazanıyor.

Makel Hakkında:

1977 yılında elektrik malzemeleri sektöründe faaliyetine başlayan MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, 1987 yılından itibaren elektrik anahtar ve prizleri ile başladığı yolculukta bugün grup priz, devre kesici, sigorta kutuları, sayaç ve reaktif güç kontrol rölesi ürünlerini yelpazesine eklemiş ve kalitesine güvenerek ürünlerini Makel markası ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.

MAKEL Üretim Tesisleri, İstanbul B.Çekmece`de 45,000 m2 alan üzerinde faaliyet göstermekte, günümüzün en ileri otomasyon makineleri ve teknolojilerini kullanarak, üretimini gerçekleştirmektedir. MAKEL, alanında Türkiye`nin en modern ve teknolojisi ile donatılmış kalite laboratuarı ile yurtiçi ve yurtdışı standartların üzerinde bir kalite anlayışı ile çalışmaktadır. TSE, Almanya`da VDE, Gohst, Kema Keur, Tuv gibi bir çok ürün kalite sertifikalarının yanı sıra sağlığa ve çevreye saygılı ürünü gösteren CE işaretini taşıyan ürünler üreten MAKEL, TSE ve DQS tarafından onaylanan ISO 9001:2008 kalite sistem belgesine de sahiptir. Nitelikli insan gücüne yaptığı yatırımlar, çalışanlarına sağladığı sosyal imkânlar ve çalışanlarının kendilerini sürekli geliştirmeleri için eğitimlerine verdiği destekle MAKEL, başarıya ulaşmak için en önemli etkenin insan olduğunun bilincindedir.

Daha fazla bilgi için:

Fatih Yüzbaşıoğlu- 0530 977 17 55

Makel Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Tic. A.Ş

Tel: 0212 689 50 50

 

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN DEKORASYON HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN