sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Trakya cam’dan yeni ürün: Trc tentesol bronz

Trakya cam’dan yeni ürün:  Trc tentesol bronz
02 Nisan 2012 13:23 Yorum yaz Çıktı al
Şişecam Topluluğu iştiraklerinden, düzcam alanında faaliyet gösteren Trakya Cam Sanayii A.Ş, mavi, yeşil, gümüş renkli reflektif güneş kontrol camları TRC Tentesol ve TRC Tentesol T serisine füme renkten sonra bronz rengi de ekledi. Ağırlıklı olarak ticari binalarda kullanılan, yapılarda güneş kontrolü sağlayan TRC Tentesol Bronz mimar ve tasarımcılara yeni performans değerleri de kazandırıyor.

Ağırlıklı olarak ticari binalarda kullanılan, yapılarda güneş kontrolü sağlayan reflektif camlarını “TRC Tentesol” ve “TRC Tentesol T” markasıyla pazara sunan   Trakya Cam Sanayii A.Ş., mavi, yeşil, gümüş ve füme renk seçeneklerinden oluşan  TRC Tentesol serisine bronz rengi de ekleyerek reflektif camlar ürün grubunu daha da zenginleştirdi.

Trakya Cam’ın reflektif güneş kontrol camlarıyla güneş ısısı girişi sınırlanarak klima kullanılan ortamlarda soğutma giderleri azaltılıyor. TRC Tentesol ve TRC Tentesol T serisi ürünler Low-E kaplamalı camlar  (TRC Ecotherm) ile birlikte kullanıldığında maksimum düzeyde güneş ve ısı kontrolü sağlıyor.

TRC Tentesol Bronz ayrıca, mimarlara, tasarımcılara yeni bir renk seçeneğinin yanı sıra yeni performans değerleri de kazandırılıyor.

TRC Tentesol ve TRC Tentesol T,  düzcam üretim hattında cam yüzeyine ince, yansıtıcı ve sert bir kaplama ile elde ediliyor. Kaplama, cam yüzeyiyle tamamen bütünleştiği için bu ürünlere temperleme, bombeleme, laminasyon yapılabiliyor ve emaye baskı işlemi uygulanabiliyor. TRC Tentesol ve TRC Tentesol T, tek cam veya Isıcam şeklinde kullanılabiliyor. 

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN DEKORASYON HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN