yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

ZEHNDER’in Red Dot ödüllü yeni nesil radyatörü ZEHNDER FİNA

ZEHNDER’in Red Dot ödüllü yeni nesil radyatörü ZEHNDER FİNA
23 Kasım 2016 18:24 Yorum yaz Çıktı al
Granichen, İsviçre Zehnder tesislerinde üretilen Fina radyatör, bir tasarımın elde edebileceği en yüksek ödül olan, “En İyinin İyisi” Red Dot ödülüne sahip.

İsviçre kalitesini Türkiye’ye getiren ithal radyatör markası Zehnder Grup’un, eşsiz tasarım ödülü ile onurlandırılan radyatörü Fina, ürün tasarımı için en büyük ödül olan “En İyinin İyisi” Red Dot Ödülüne sahip. Sahip olduğu bu ödül ile tasarım elitinin % 1.5’lik kesiminde yer aldığını gösteren Zehnder Fina, banyolara harika bir dokunuş yapıyor.

Mükemmellik Red Dot ile onaylı!

 

Bağımsız uzmanlardan oluşan dikkatle seçilmiş bir heyetin – serbest tasarımcılar, tasarım akademisyenleri ve uzman gazeteciler – detaylı incelemelerinden sonra verilen Red Dot Tasarım Ödülü’nde; yenilik seviyesi, teknik kalite, işlevsellik ve çevresel sürdürülebilirlik unsurlarının her biri sınıflandırma aşamasında dikkate alınıyor. Sade ve düz görüntüsüyle tüm modern iç tasarımlara mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilen bu ince tasarımlı, minimal formlu radyatör Zehnder Fina, jüriyi etkileyerek büyük ödülün sahibi oluyor.

 

Benzersiz özellikleri ile banyoların yeni yıldızı; Zehnder Fina!

 

Tüm modern banyoların vazgeçilmezi yeni nesil bir radyatör olan Zehnder Fina, tüm mimar ve mühendislerin beğenisini kazanarak, projelerinin vazgeçilmez parçası arasında yer almaya başladı. Geleneksel çelik modellerle kıyaslandığında ve “tak kullan” özelliği göz önüne alındığında, daha hafif ve kurulumu çok daha kolay olan Zehnder Fina, estetik yapısı ve her duvara mükemmel şekilde oturan ve adapte edilebilen yan panelleri ile de tüm yaşam alanlarına uyum sağlıyor.

 

Zehnder Fina, isteğe göre ayarlanabilen bağlantı eksenleri ile sıcak sulu işletmelerde de avantaj sağlıyor. Elektrikli işletmelerde ise, yılın her mevsiminde, iç mekanların ve havluların her zaman sıcak kalmasını sağlayan Zehnder Fina, kablosuz kumandası ve seçilebilir işletme modları ile de kullanım avantajı sunuyor.

 

Geniş ısıtma yüzeyi ile yaydığı ısı sayesinde hızlı şekilde konforlu bir ortam yaratabilen Zehnder Fina, düz hatlı havlu tutucuları ile formunu tamamlıyor. Sıcak havlu keyfini her an yaratabilen Fina’nın krom kaplı askılarının yüksekliği ayarlanabiliyor ve böylece havlular kolayca asılabiliyor. Renk kartelasındaki neredeyse tüm renklere sahip olan Zenher Fina’nın yeni plastic şeritleri önceki modellere göre ısıtma gücünü %30 arttırıyor ve ağırlığını %25 azaltmış oluyor

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN DEKORASYON HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme