yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Mina Towers’a “Yenge”li lansman!

Mina Towers’a “Yenge”li lansman!
06 Eylül 2016 12:28 Yorum yaz Çıktı al
Başaran Yatırım Holding’in Fikirtepe’de geliştireceği Mina Towers projesinin lansman yüzü, Galatasaraylı ünlü futbolcu Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau oldu.

Başaran Yatırım Holding tarafından kentsel dönüşüm projelerinin İstanbul’daki pilot bölgesi Fikirtepe’de geliştirilecek olan Mina Towers projesi için lansman yüzü olarak son derece tanıdık bir isimle anlaşıldı.

 

“Yenge” tanıtacak!

Eylül sonunda lansmanı yapılacak olan Mina Towers projesinin tanıtımını, Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder’in eşi, İspanyol asıllı Hollandalı oyuncu Yolanthe Cabau yapacak. Cabau, Sneijder’in Galatasaray’a gelişiyle futbol ve magazin dünyasında “yenge” akımını başlatmış, bu akım Dusko Tosic’in eşi Jelena Tosic gibi isimlerle ivme kazanmıştı.

 

1500 konut 95 mağaza!

“Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla gerçekleştirilecek olan tanıtımlarla satışa sunulacak olan Mina Towers projesi, toplam 69 bin 500 metrekarelik arsa alanında, 350 bin metrekare inşaat alanına sahip olarak hayata geçirilecek. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5,5+1 daire tiplerinden oluşacak olan Mina Towers projesi, 80 metre yüksekliğinde 25’er katlı 6 bloktan oluşuyor. Mina Towers projesinin nerede olduğu sorusu ise, Bağdat Caddesi’ne 15 dakika mesafede yer alacak şeklinde cevaplanıyor. Projede yaklaşık 1500 konut ve 95 mağaza yer alacak.

 

Mina Towers fiyat ve sosyal donatıları

Mina Towers projesinde fiyat ve ödeme seçenekleri bilgiler henüz belli olmamakla birlikte, Mina Towers projesinin sosyal donatı alanları kapsamında sauna, buhar ve masaj imkanlı 2 adet spa, yarı olimpik üstü açılabilen 2 adet ısıtmalı kapalı havuz, aynı özellikleri taşıyan 2 adet çocuk oyun havuzu, daire sahiplerinin misafirleri için düşünülmüş 8 adet misafirhane, her türlü parti ve davet için hazırlanmış 4 adet salon, 3 bin 300 adetlik otopark bulunacak. Alt kısmında üç kata kadar mağaza ve ticari alanların olacağı Mina Towers projesinin mimarlığını ise Eren Talu üstleniyor.

 

Mina Towers iletişim

Mina Towers projesinin mevcut iletişim bilgileri ise şöyle:

Mina Towers telefon: 444 62 61

Mina Towers web sitesi: www.basaraninsaat.net

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN EMLAK MAGAZIN HABERLERİ

Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN