sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Murat Boz: 'Yatırımlarımı gayrimenkule yapıyorum'

İletişim Formu

Murat Boz: 'Yatırımlarımı gayrimenkule yapıyorum'
19 Aralık 2016 16:33 Yorum yaz Çıktı al
Türkerler Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir projesinin reklam yüzü olan Murat Boz, tüm yatırımlarını gayrimenkul sektöründe değerlendirdiğini söyledi.

 

Eski Bomonti Bira fabrikasının arazisinde yükselecek Mahall Bomonti İzmir projesinin reklam filminin tanıtımına katılan Murat Boz yatırımlarına yönelik açıklamalarda bulundu.

 

Boz 'Babam işçiydi. Birkaç kez ticarete atıldı ama hepsi kötü sonuçlandı. Ben de ticaretten çok anlamıyorum, yine en iyi bildiğim işi yapıyorum' dedi.

 

Genelde konut ve ofis yatırımlarında bulunuyorum diyen Boz, 'arkadaşlarım arsa almamı tavsiye etti, ama çok uzun vadede getirisi olduğu için düşünmedim' dedi. Çiftçi Towers projesinden daire almayı düşündüğünü söyleyen Boz, 'Kazım Türker Bey'le anlaşabilirsek bu hafta içinde sonuçlanır' dedi.

 

 

İzmir Mahall Bomonti projesinde yer aldığı için mutlu olduğunu söyleyen Boz açıklamalarına şöyle devam etti; 'İlk kez bir inşaat firmasının reklam filminde oynuyorum. Projeyi inceledim ve çok beğendim. İzmir'e yakışan güzel bir konut projesi ortaya çıkmış. Bu güzel projede yer aldığım için mutluyum ve Kazım Türker Bey'e teşekkür ederim.'  

 

45 bin metrekare arazi üzerinde 350 milyon Dolar yatırım bedeliyle inşa edilecek Mahall Bomonti İzmir projesi 12 bloktan oluşacak. Projedeki daire fiyatları 320 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor. Projedeki dairelerin Haziran 2019' da teslim edilmesi planlanıyor.  

 

Bilgen Kutlu / Aralık 2016

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN EMLAK MAGAZIN HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN