sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Tahincioğlu Gayrimenkul Sosyal Medya'da Ne Kadar Aktif?

Tahincioğlu Gayrimenkul Sosyal Medya'da Ne Kadar Aktif?
08 Ekim 2015 13:05 Yorum yaz Çıktı al
Her gün bilindik bir inşaat firmasının sosyal medyadaki aktifliğini incelemeye devam ediyoruz. Sırada da Tahincioğlu var, açılın yoldan. :)

Tahincioğlu Gayrimenkul Facebook'ta Neler Yapıyor?

31Bin'in üzerinde beğenisi var. Projeleri ile ilgili fotoğraf paylaşmalarının yanında, lansmanlarından çekilmiş doğal fotoğraflar da görüntülüyorlar. Ama en hoşumuza giden sosyal sorumluluk projelerine verdikleri önem ve bu kapsamda, yer aldıkları Bir Dilek Tut projesi için takipçilerine de sürprizler yapıyor olmaları. 12 Ekim Bir Dilek Tut konseri için yaklaşık 40 bilet de hashtag karşılığı olarak, onlar dağıtıyor. O zaman biz de #BirlikteSöylüyoruz , bu olayınızı çok beğendik. :)

 

 

 

 

Tahincioğlu Gayrimenkul Twitter'da Ne Şakıyor?

5Bin'e yakın takipçi sayısı mevcut. 51 hesabı da onlar takip ediyor. Mart 2013'den bu yana aktif olan hesap için toplam 580 tweet atılmış. Yine oldukça resmi bir dil kullanılıyor. Özel günlerde de tweetler atılıyor. Günde bir ya da iki gün de bir paylaşım söz konusu. Eee hadi biraz halka karışın. :(

 

 

 

 

Tahincioğlu Gayrimenkul Instagram'da Ne Paylaşıyor?

413 fotoğraf paylaşımı var. 763 takipçiye karşılık, yalnızca 3 kişiyi takip ediyorlar. Instagram konusunda biraz sınıfta kalınmış sanırız. :( Ama olsun, hiçbir şey için geç değil. :)

 

 


                                                                                                                 FİGEN ŞAYAK

 

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN EMLAK MAGAZIN HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN