yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Rus milyarder Bodrum'da arsa arıyor

Rus milyarder Bodrum'da arsa arıyor
03 Kasım 2013 10:37 Yorum yaz Çıktı al
Roman Abramoviç'ten " Bana Bodrum'da Arsa Bulun " Talimatı Rus milyarder Roman Abramoviç'in 163 metrelik süper lüks yatı 'Eclipse', Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne geldi...
İngiltere Premier Lig'de mücadale eden Chelsea Kulübü'nün sahibi Roman Abramoviç, Bodrum'u sevdi. Geçen 10 Ekim'de geldiği Bodrum'da karaya çıkıp çay ve simit keyfi yapan Abromoviç'in yatı 'Eclipse', bugün sabah saatlerinde Bodrum'a iki mil mesafedeki Tavşan Burnu açıklarına demirledi. Yatta, Abramoviç'in şirketlerinin 4 CEO'su ve eşlerinin bulunduğu bildirildi. Abromoviç'in de üç gün sonra gelerek Bodrum'da golf sahası ve Lüks Otel yatırımı için Arsa bulmaları talimatı verdiği CEO'larına katılacağı öğrenildi.
 
ABROMOVİÇ YİNE BODRUM'DA
 
Rus işadamının yatı günübirlik tur tekneleriyle gezintiye çıkan turistlerin ilgi oldağı oldu. Birçok turistik yat üzerinde helikopteri ve mini denizaltıları bulunan gövdesi çelik zırhla kaplı yatı yakından görüp fotoğrafını çekti. Yatta bulunan ve çevreyi dürbünle gözleyen korumaların ise turistlere el salladığı görüldü.
 
Öte yandan yattaki CEO'lar eşleriyle birlikte zodyak botla karaya çıkıp, Bodrum Çarşısı'nda alışveriş yaptı, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'ne gezdi.
Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN EMLAK TURIZM HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme