yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Sika Türkiye Antalya'da ulaştırma semineri düzenledi

Sika Türkiye Antalya'da ulaştırma semineri düzenledi
02 Kasım 2016 10:03 Yorum yaz Çıktı al
Sika, 1910 yılında İsviçre’de kurulmuş, dünya çapındaki üretim ve satış ağıyla yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren global bir gruptur.

Sektörünün dünya lideri Sika, ulaştırma alanına yönelik çözümlerin ele alındığı Technology on Wheels 2016 seminerinin ikincisini geçtiğimiz günlerde Antalya’da düzenledi. Rixos Premium Belek Otel’de iki gün süren etkinlikte; İsviçre ve Almanya’dan uzmanlar katılımcılara önemli bilgiler verdi.

 

Kullanılan teknolojilerin yanı sıra geliştirilmekte olan ve yakın zamanda kullanılacak teknolojilerin tanıtıldığı seminerde katılımcılar Sika'nın yapıştırıcı, sızdırmazlık, akustik ve güçlendirme (reinforcer) gibi çözümlerini deneyimleme fırsatı elde etti. Üretimde yapıştırma ve sızdırmazlık uygulamaları, ulaştırma ana sanayide en son trendler, elastik yapıştırma teknolojileri, laminasyon, araç alt kaplama, yapısal yapıştırma uygulamaları, hızlı ve elastik yapıştırıcılar, hotmelt teknolojileri ve sandwich panel yapıştırma ise ele alınan ana başlıklar arasında yer aldı.

 

Sektöre sunduğu yenilikçi çözümlerin yanı sıra satış sonrası ve teknik servis hizmetleriyle de Transportation pazarına öncülük eden Sika, önümüzdeki dönemde eğitim faaliyetlerine tüm hızıyla devam edecek.

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN EMLAK TURIZM HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme