sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

10 bin TL peşin, 700 TL taksitle ev sahibi olun

10 bin TL peşin, 700 TL taksitle ev sahibi olun
17 Mayıs 2011 00:00 Yorum yaz Çıktı al
ENYAP İnşaatın Bursanın en değerli ilçelerinden birinde hayata geçireceği Garden Life, lüks konut anlayışı, uygun fiyatları ve cazip ödeme seçenekleriyle Bursada bir çekim merkezi haline geliyor.
ENYAP İnşaatın Bursanın en değerli ilçelerinden birinde hayata geçireceği Garden Life, lüks konut anlayışı, uygun fiyatları ve cazip ödeme seçenekleriyle Bursada bir çekim merkezi haline geliyor. Farklı ihtiyaçlara göre farklı büyüklüklerde planlanan dairelerde, Türkiyenin ve dünyanın, alanındaki en iyi markaları ile işbirliği yapılıyor.

1. sınıf kalitede malzemelerin kullanıldığı dairelerde fiyatlar da 1. sınıf. 77 metrekare 1+1 daireler 58 bin TLden, 88 metrekare 2+1 daireler 88 bin TLden, 138 metrekare 3+1 daireler ise 112 bin TLden başlayan fiyatlarla satılıyor. Garden Life, anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile konut kredisi faizlerinde de çok uygun seviyeleri sunuyor. 10 bin TL peşinat 700 TL taksit imkanı bulunan Garden Lifeta 12 ay vade için %0 faiz, 18 ay vade içinse %0,28 faiz oranı uyguluyor.

Garden Life projesi ile Bursaya hızlı bir giriş yapan ENYAP İnşaat da Bursa halkının Garden Life projesine olan ilgisinden memnun. Günde onlarca kişinin ziyaret ettiği satış ofisinin yoğunluğu projenin Bursada ne kadar iddialı bir yer edineceğinin sinyallerini veriyor. Nilüfer Belediyesi ile ortaklaşa hayata geçirilen projenin mimarı ENYAP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Mavuzer, satışa çıktıkları  günden bu yana çok iyi bir satış rakamı yakaladıklarını ve bu rakama bu kadar kısa bir sürede ulaşmalarının kendileri için bir sürpriz olmadığını söyledi.. Bu durumun Bursa halkının kalite ve uygun fiyatı aynı çizgiye oturtmuş projelere ne kadar ihtiyacı olduğunun bir göstergesi olduğunu ifade eden Vedat Mavuzer, Garden Lifetan sonra Bursa halkı için nitelikli konutlar üretmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Estetiği modern detaylarla bütünleştiren ve daima yenilenen teknolojiyle donanan Garden Life; toplam 62 bin metrekare alan üzerinde 16 blokta 652 adet daireden oluşacak.

2012 yılının mart ayında teslim edilmesi planlanan Garden Life projesinin Bursada değişim ve gelişimin başlangıcı olması öngörülüyor.

Modern ve sosyal hayatın tüm gereklilikleri düşünülerek projelendirilen Garden Lifeta en kaliteli malzemeler kullanılarak oluşturulan sosyal alanlar sıradan site yaşantısını değiştirerek tüm daire sahiplerine 12 ay boyunca sürecek tatil gibi bir hayatın kapılarını aralıyor. 15 bin metrekarelik rekreasyon alanında hobi bahçeleri, bisiklet ve yürüyüş parkurları, spor alanları, yarı olimpik yüzme havuzu, güneşlenme terası, kafeterya ve çocuk oyun alanları gibi daha birçok sosyal aktivite alanları bulunuyor.

12 ay vade, 0 faiz!

Farklı ihtiyaçlara göre farklı büyüklüklerde planlanan dairelerde, Türkiyenin ve dünyanın, alanındaki en iyi markaları ile işbirliği yapılıyor. 1. sınıf kalitede malzemelerin kullanıldığı dairelerde fiyatlar da 1. sınıf. 77 metrekare 1+1 daireler 58 bin TLden, 88 metrekare 2+1 daireler 88 bin TLden, 138 metrekare 3+1 daireler ise 112 bin TLden başlayan fiyatlarla satılıyor. Garden Life, anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile konut kredisi faizlerinde de çok uygun seviyeleri sunuyor. 10 bin TL peşinat 700 TL taksit imkanı bulunan Garden Lifeta 12 ay vade için %0 faiz, 18 ay vade içinse %0,28 faiz oranı uyguluyor.

Tel: 0.224. 477 00 04
       0.224. 477 00 06

A.Semih ÇAVUŞLAR / Emlaklobisi
Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN