yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

20 Yıl Vadeli Ev Vatandaşın Yüzünü Güldürecek!

20 Yıl Vadeli Ev Vatandaşın Yüzünü Güldürecek!
07 Şubat 2017 11:49 Yorum yaz Çıktı al
Emlak Konut GYO önderliğinde geliştirilen 20 yıl vadeli konut sahibi olma kampanyasında, satışlar yüzde 5 peşinat, 20 yıl vade ile yapılacak. 60 ay vade ile konut sahibi olmak isteyenlere ise yüzde 0 faiz uygulanacak.

Emlak Konut GYO tarafından geliştirilerek hayata geçirilen 20 yıl vadeli konut sahibi olma kampanyasında, yüzde 5 peşinat olmak üzere, 240 ayda yüzde 0,79 vade farkı, 120 ayda ise yüzde 0,45 vade farkı uygulanacak. 60 ayda faizsiz ev sahibi olma fırsatı da sunan kampanya, konut alımında rahatlama sağlayarak vatandaşların ev sahibi olmasının önünü açacak.

20 yıl vadeli konut sahibi olma kampanyası, Netkon İnşaat Başkanı Mehmet Ali Karan, Netkon İnşaat, Mehmet Ali Karan, 20 Yıl Vadeli Ev Vatandaşın Yüzünü Güldürecek, Brandİstanbul PR, 20 yıl vade ile yapılacak, satışlar yüzde 5 peşinat,

Bankaların Desteği Çok Önemli

Uzun vadeli konut satışının Amerika ve Avrupa ülkelerinde yaygın bir uygulama olduğunu belirten Netkon İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Karan; Amerika’da mortgage kredileri 30 yıla kadar çıkabiliyor. Avrupa’nın birçok ülkesinde de aynı durum söz konusu. Emlak Konut önemli bir adım atarak, 20 yıl vadeli konut kredisi imkânı getirdi. Kampanyaya dokuz bankanın dahil olduğunu görüyoruz. Bu vadelerin Türkiye’de kalıcı hale gelmesi adına bankaların desteği önemli yer tutmaktadır. dedi.

20 yıl vadeli konut sahibi olma kampanyası, Netkon İnşaat Başkanı Mehmet Ali Karan, Netkon İnşaat, Mehmet Ali Karan, 20 Yıl Vadeli Ev Vatandaşın Yüzünü Güldürecek, Brandİstanbul PR, 20 yıl vade ile yapılacak, satışlar yüzde 5 peşinat, Netkon logo,

Konut Stokunu Eritmek İçin Büyük Fırsat

Ekonomide hareketliliğin devam etmesi için şantiyelerin çalışması ve yeni yatırımların yapılması gerektiğini kaydeden Karan; Yatırımların önünü devlet eliyle açmak çok önemli. Bu tür kampanyaların olması hem sektöre hareketlilik getirir hem de konut stokunu eritmek adına büyük fırsatlar yaratır. 15 Temmuz sonrası, Emlak Konut’un öncülüğünde başlatılan “120 ay vade 0,70 faiz” kampanyasının olumlu sonuçları herkes tarafından açıkça görülmektedir. Bu kampanyaların, sadece Emlak Konut’un geliştirdiği projelerle sınırlı kalmayıp, genele yayılmasını temenni ediyoruz. Konut alımında ne kadar rahatlık sağlanırsa, alım gücü artar. Dolayısıyla şantiyeler devam eder, ekonomide canlılık sağlanır. ifadelerini kullandı.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN