sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

2017’de Banyolarda Sadeliğe Geri Dönüyoruz

2017’de Banyolarda Sadeliğe Geri Dönüyoruz
12 Kasım 2016 11:24 Yorum yaz Çıktı al
Moda başta olmak üzere hayatın başka birçok alanında olduğu gibi banyolarda da yüksek teknoloji ve renklerin tasarımlara entegrasyonu devam edecek.

İlk bakışta banyolar evin sıkıcı ve çok da şık olmayan alanları gibi düşünülebilir ama aslında banyolar evde en çok vakit geçirdiğimiz bu nedenle de önem vermemiz gereken alanlardan biri. Bocchi İletişim Müdürü Özlen Alpaslan; Tasarım, renk ve malzeme kullanımı ile banyoları stil ve güzelliğin hakim olduğu keyifli alanlara dönüştürüp; kendimiz ile baş başa kalıp, rahatlamak ve arınmak için uygun bir fırsat yaratabiliriz diyor ve 2017 banyo trendini şu sözlerle açıklıyor; ‘’ Arınma ve rahatlama için çıkılacak bu yolda 2017 trendlerini incelediğimizde karşımıza sadelik güzeldir yaklaşımı çıkıyor.

Burada; dinlendirici renklerden, kesintisiz çizgilerden, pratik ve basit düzenleme alanları ile doğal ve rahat alanlardan bahsediyoruz. Kendi içimize dönmek için başlayacağımız bu yenilenme serüveninde amaç; kendimize ait keyifli, sessiz, huzurlu anlar yaşayabileceğimiz rahatlama alanları yaratmak’’. Alpaslan 2017’de banyolarda daha koyu ve yang renkleri (sarı, kırmızı, turuncu, beyaz) hakim olacak diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor ‘’ Moda başta olmak üzere hayatın başka birçok alanında olduğu gibi banyolarda da yüksek teknoloji ve renklerin tasarımlara entegrasyonu devam edecek. Bu iddialı tasarımları biraz yumuşatmak için ise mint yeşili, somon pembesi gibi pudra tonlarını koyu renklerle kombin edeceğiz’’.

 

BOCCHI TEKNOLOJİSİ İLE GELEN TEMİZLİK

Hijyen konusunda bilinenlerin çok üstünde bir anlayışla kullanıcılarının karşısına çıkan Bocchi; kirlenmelere ve mikrop oluşumlarına karşı yepyeni bir teknoloji sunuyor. Türkiye’de bir ilk olan sıfır pürüz teknolojisi, sırlı porselenlerin kir ile temas eden yüzeylerindeki lekeleri ve kireçlenmeleri en aza indiriyor. Clean Plus+ teknolojisi ise banyolarda temizliği kolay hale getirirken maksimum düzeyde hijyen sağlıyor. Evler ve genel kullanım alanlarındaki lavabolara ve klozetlere uygulanacak bu teknoloji ile Bocchi, hem daha şık ve temiz, hem de daha sağlıklı banyolar sunuyor. Bocchi, küresel ısınmanın beraberinde getirdiği kullanılabilir su kaynaklarının azalması sorunuyla mücadeleye katkı sağlamak için ‘Çevre Dostu Klozet’i ile de 4 kişilik bir ailenin yılda tam 30,000 litreden fazla su tasarruf etmesine katkıda bulunuyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN