sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

2020’lerin Ankara’sı Ametist Park’ta buluşacak!

2020’lerin Ankara’sı Ametist Park’ta buluşacak!
18 Kasım 2017 12:55 Yorum yaz Çıktı al
Ulus’ta başlayan; Kızılay, Çankaya ve Çukurambar ile devam eden Ankara'nın merkez noktasının 2020’lerde Beytepe olması bekleniyor.

Beytepe’nin giriş noktasında bulunan ve büyük ilgi gören Ametist Konut Projesi’ni hayata geçiren İCK Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru, bu projenin yola cephe olan 230 metrelik kısmında 50 ofis, 50 iş yeri olmak üzere, 100 yeni ticari noktanın bulunduğu Ametist Park inşaatının sürdüğünü kaydetti. 

2020’lerin Ankara’sı Ametist park’ta buluşacak, Ankara Ametist park’ta buluşacak, Ametist park, Ametist park Projesi, Cemal Kuru, Emalkalobisi, Emlak, Emlak Lobisi, Konut, Gayrimenkul,

 

Ametist Park ile Ametist konutları arasında bulunan ve oldukça uzun ve ferah alanda kurgulanan ‘Yaşam Sokağı’nın da Ankaralılar’ın ihtiyaç duyduğu, ‘işe ve eve yakın’ kafe, bistro, restoran ihtiyacını karşılayacağını ve ‘geleceğin yaşam kompleksi’ olacağını belirten Kuru, şunları söyledi:

Ametist park, Ametist park Projesi, Cemal Kuru, Emlaklobisi, Konut, Gayrimenkul,

 

Başkent’in şu an sıfır noktası kabul edilen Çukurambar’daki sıkışıklık kentin ihtiyacını karşılayamayacak noktaya geldi. Buna karşın Beytepe geniş bulvarı, bir düzen dahilinde ilerleyen konut projeleri ve Ankara’da üst gelir grubunun buluşma noktası olarak çok özel bir lokasyona sahip. Şu an bölgede inşaatlar devam ediyor. Burası birkaç yıl sonra, yani 2020’lerde, Ankara’nın yeni cazibe merkezi olacak. Ametist Park Projemiz de 9 metreye kadar ulaşan tavan yüksekliğine sahip kafeleri, bistroları, restoranları, bankaları, marketleri, iş merkezleri ve lokasyonu sayesinde Ankaralılar’ın buluşma noktası olacak. Burada insanlar hem sosyalleşecek, hem çalışacak, hem de yaşayacak alan bulabilecek.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN