yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

216 Butik Plus Satış Ofisi bayramda açık!

216 Butik Plus Satış Ofisi bayramda açık!
08 Eylül 2016 12:17 Yorum yaz Çıktı al
216 Butik Plus projesinin satış ofisi bayram tatilini fırsat bilip ailece ev görmeye gitmek isteyen konut alıcıları için açık tutulacak.

Kurban Bayramı hazırlıkları tüm şirketlerde olduğu gibi inşaat firmalarında da tatlı bir telaşla başladı. Oturacakları eve ailece karar vermek için uzun bayram tatilini fırsat bilen konut alıcılarına 216 Yapı’da satış ofislerini açık tutarak destek vereceklerini duyurdu. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “Ev satın almak isteyenler tüm aile bireylerinin bir arada olacağı zaman diliminde ev görmeye geliyor. Çünkü satın almada tüm hane halkının onayı önem taşıyor. Böyle bir zaman dilimi oluşturmanın en güzel yanı haftasonu tatillerinin yanı sıra uzun resmi tatiller. Biz de bu gerçekten yola çıkarak Kurban Bayramı’nın 3 ve 4’ncü günü 216 Butik Plus projemizin satış ofisini açık tuttuk. Satışlarımızın yüzde 70’ini tamamladığımız projede 3+1 tipi evlerimizde tek fiyat kampanyası uygulamamız da devam ediyor” dedi.

Özel ödeme avantajı

2 blok halinde inşa edilen 216 Butik Plus projesinde konut büyüklükleri 58 metrekareden başlayıp 144 metrekareye kadar çıkıyor. Konut tipleri 1+1’den 3+1’e farklılıklar gösteriyor. Toplam konut sayısı 123 olan Butik Plus projesinde konut alıcısı için 1+1 ve 2+1 daire alımı yapmak isteyenlere peşin ödemede çok özel indirimler sunuluyor.

 

Engelleri ortadan kaldırdı

Tüm ulaşım alternatiflerine yakın konumuyla projenin yoğun ilgi gördüğünü belirten Bilent Dündar, insan odaklı projeler yapmanın da şirket projelerine ilgiyi artırdığını söyledi. Dündar, “Lokasyon bizi tercih edenlerin önemli bir gerekçesi. Ancak tercih nedenlerimizde tüm aile bireylerine hizmet verecek sosyal donatılara öncelik vermemizin de etkisi büyük. Her projemizde olduğu gibi bu projemizde de yağmurda çamurda servis bekleyen hem çocuklar hem de büyükler için özel servis bekleme alanımız var. Yine engelli kişilere yönelik olarak hem blok içlerinde hem de site genelinde hayatı kolaylaştıracak engelli dostu birçok detaya yer veriyoruz. Her projede olan havuz, sauna ve fitness gibi detaylar da 216 Butik Plus projemizde yer alıyor” bilgisini verdi.

 

444 4 216 www.216yapi.com

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN