yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

3+1 süper lüks villa 84 bin liraya!

3+1 süper lüks villa 84 bin liraya!
24 Mart 2017 17:21 Yorum yaz Çıktı al
Ev sahibi olmak istiyorsunuz ama bütçeniz yetmiyorsa işte sizin için süper bir fırsat. Kormod Prefabrik Yapı tarafından üretilen prefabrik evler çok avantajlı. 3+1 148 metrekare prefabrik eve 84 bin liraya sahip olabilirsiniz. Üstelik KDV oranı da yüzde 1.

Konut fiyatlarının oldukça maliyetli olduğu ülkemizde Prefabrik Evler’e ilgi her geçen gün artıyor. İmalat süreci, fiyatı ve depreme karşı dayanıklı olması gibi pek çok avantajı içinde barındıran Prefabrik Evler ilgi çekmeye devam ediyor.

 

Karmod Prefabrik yapı firmasında 3+1 148 metrekare prefabrik evin maliyetini gelin birlikte inceleyelim;

 

3+1 Sarı Köşk Modeli 148 metrekare süper lükse villa fiyatı 84 bin lira. Belediyeden ruhsat bedeli 8 bin lira. Beton zemin hazırlığı 6 bin lira. KDV 150 metrekare altında yüzde 1.

Toplam maliyet: 84 bin+ 8 bin + 6 bin + 840 lira (kdv) = 98 bin 840 lira.

Karmod Genel Müdürü Hakan Durmaz, prefabrik yapılar tek katlı iki katlı veya üç katlı olabilir dedi. İstanbul ve Anadolu’ya hizmet verdiklerini belirten Hakan Durmaz, Avrupa ve Afrika ülkelerine de ihracat yaptıklarını söyledi.

3+1 süper lüks villa 84 bin liraya, Karmod Genel Müdürü Hakan Durmaz, Karmod Genel Müdürü, Hakan Durmaz, Karmod, Karmod prefabrik,

Hazır Ev alacak vatandaşları da uyaran Hakan Durmaz, prefabrik ev alırken dikkat edilmesi gereken hususları şöyle sıraladı;

-Firmayı araştırın, refaranslarını ve tecrübesini sorgulayın,

-Sözleşmeleri iyi okuyun,

-Malzemelere dikkat edin,

-Garanti ve kaliteye dikkat edin,

-Teşhir yerinde ürünleri mutlaka görün.

Hazır Ev yaptırmak isteyen vatandaşların öncelikle arsaya sahip olmaları gerektiğini belirten Hakan Durmaz, ” Biz imalat ve montajı yapıyoruz. Vatandaşlarımız da belediyelerden gerekli izin ve ruhsat işlemlerini yaptırmalı. Elektrik ve su gibi bağlantı işlemlerini halletmeli” dedi.

 

Prefabrik yapılar bir hafta ile 2 hafta arasında imalat ve montajı yapılarak teslim ediliyor.

Karmod Prefabrik ürünlerde 2 yıl garanti sağlıyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN