sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

7. Konut Yöneticileri mantolama konferansı geri sayım başladı!

7. Konut Yöneticileri mantolama konferansı geri sayım başladı!
20 Kasım 2017 16:16 Yorum yaz Çıktı al
GNYAPI “Konut Yöneticileri Mantolama Konferansı” 6 Ocak 2018 ‘de Marriott Hotel Asia’da 7.sini düzenlenecek.

Konut Yöneticileri Mantolama Konferansı, 6 Ocak’ta  gerçekleşecek.

 

6 Ocak 2018’ de Marriot Hotel Asia’da gerçekleşecek konferansta yine sektörün önde gelen temsilcileri ve yöneticileri konuşmacı olarak yer alacak. Tiyatro sanatçıları  da konu ile ilgili  skeçleriyle konferansa  eşlik edecek. Hem güldürüp hem düşündürecek bu konferans ile yatırım maliyetlerine ilişkin korkular nedeniyle sürekli ertelenen ve israfa neden olan yalıtım konusu masaya yatırılarak öncelikli olarak yatırım maliyetleri, ödeme koşulları, kredi seçenekleri, sağlanacak tasarruf miktarları, amorti süreleri gibi önemli sorular yanıtlanarak nihai tüketicinin daha bilinçli karar alması sağlanacak.

 

7. Konut Yöneticileri mantolama konferansı geri sayım başladı, GNYAPI, GN, konut konferansı, Emlak, Emlaklobisi, Emlak Lobisi, Emlaklobisi.com, Gayrimenkul,

 

İZODER’in desteğiyle gerçekleşecek konferansın ana sponsorları Filli Boya, Weber ve Şekerbank  olurken ,Milliyet, Vatan, emlakweb ,Yapı Malzeme, Yalıtım, Yeşil Bina ve Çatı Çephe basın sponsorluğu konusunda destek olacak.

 

 

Konferansı düzenleyen GN İnşaat/ GNYAPI  Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney “1.500 milyon metrekarelik hacme sahip 15 milyon konutun yalıtımsız olduğu verilerle netleştirilmiştir. 2018 yılına kadar 15 milyon konutun ısı yalıtımı yaptırması durumunda Türkiye’nin cari açığının 10 milyar dolar azaltılacağı öngörülmektedir. Binalarda ısı yalıtımı ile elde edilebilecek tasarruf oranı en az %50’dir. Türkiye’deki binaların ısı yalıtımlı hale gelmesi ile Türkiye’nin toplam enerji faturasını yaklaşık %15 azaltmak mümkündür. Bu gerçekten hareketle enerjide dışa bağımlılığın azalması, enerji israfının önüne geçilmesi ve ekonominin canlanması konusunda üstlendiğimiz bilinçlendirme misyonuyla 2008 yılından bu yana yalıtım sektöründe her yıl ciddi büyüme oranları yakalayarak 4 milyon m2’yi aşan ısı yalıtım uygulaması gerçekleştirdik. 10 bin hektar ormanın absorbe ettiği karbona eşdeğer karbon salınımını da engelleyerek küresel ısınmayı önlemek için bir adım atmış olduk. Bu bilinci tüm Türkiye’ye yayabildiğimizde amacımıza ulaşacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN