yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

AdaLife Maltepe'de lüks konutlar

AdaLife Maltepe'de lüks konutlar
11 Kasım 2013 15:56 Yorum yaz Çıktı al
Çolakoğlu İnşaat Adalife Konutlarında teslimler 2013 yılının Nisan ayında başladı.

Fiyatların 425 bin TL’den başlangıç gösterdiği Adalife projesi İstanbul Maltepe’de yükseliyor. Çolakoğlu İnşaat projesi olarak yaşama geçirilen Adalife, 5 bloktan meydana geliyor. Projenin temeli 1 buçuk yıl önce atıldı.

Satış sürecine devam edilen Ada Life’ta, inşaat alanı 7 bin metrekare olarak belirlendi. Yeşil alan için 5 bin 500 metrekare alan ayrılan Maltepe Adalife’ta, 116 adet konut bulunuyor. Projede yer alan konutların tamamı 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Proje, İstanbul Maltepe’de yükseliyor. Metro’ya ve E-5 Otoyolu’na 400 metre mesafede konumlanan Adalife Maltepe’de yer alan konutlar 145 ve 148 metrekare arasında alanlara sahip.

Adalife Evleri’nde, merkezi sistem (pay ölçer) ısıtma, full ankastre, jakuzi, kamelyalar, çocukları için oyun odası, oyun parkı, fitness center, basket-voleybol sahaları, kamelyalar, dinlenme alanları, kapalı otopark, güvenlik gibi olanaklar yer alıyor. Blokların 6.katından itibaren emsalsiz adalar ve deniz manzarası sizleri bekliyor.

Adalife Maltepe^de banka kredisi ile konut sahibi olmanın mümkün olduğu 3+1 daire fiyatları 425 bin TL ile 595 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılara sunuluyor.

Proje İletişim Bilgileri

Adalife Maltepe adres:Yasemin Sok.Zümrütevler Mah.Maltepe–İstanbul

Telefon                          : 216 365 91 91

GSM                               : 506 827 11 01
Web Adresi                    : www.adalifemaltepe.com

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN