sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ağaoğlu Kadir Topbaş'ı resmen gömdü!

Ağaoğlu Kadir Topbaş'ı resmen gömdü!
06 Ekim 2017 14:08 Yorum yaz Çıktı al
Patron Ali Ağaoğlu Kadir Topbaş için açtı ağzını yumdu gözünü. Ağaoğlu İstanbul Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın istifasıyla ilgili, "gidenin arkasından konuşulmaz, gömün" dedi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Çekmeköy Park Evleri projesinin tanıtımında Kadir Topbaş hakkında ağır sözler kullandı.

 

Bürokratik oligarşinin devam ettiğini söyleyen Ali Ağaoğlu, iş hayatının önündeki en büyük engelin bürokratik oligarşi olduğunu söyledi. Yaptığımız işten daha çok ruhsat almanın kendilerini yorduğunu ifade eden Ağaoğlu, geçtiğimiz günlerde istifa eden İstabul Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Kadir Topbaş hakkında ağır sözler kullandı. Ağaoğlu, "Kadir Topbaş gitti. Çok da iyi oldu. Bizim köyde bir laf vardır, gidenin arkasından ağlanmaz, gömün" dedi.

 

50 yıldır iş hayatının içinde olduğunu ifade eden Ali Ağaoğlu, iş yapmanın bu kadar zor olduğu bir dönem görmediğini, bırakın belediye başkanını zabıtanın bile "kibirden" dünyayı ben yarattım halinde olduğunu ifade etti.

 

Belediyelerin halka hizmet etmekten uzaklaştığını belirten Ağaoğlu, "istifalarla ilgili gereği yapılmalıydı. Zaten yapılıyor. Sıkıntılar vardı. Hükümet de bunu gördü ve gereğini yaptı" dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN