yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ahmet Berker İncek Loft’da Ankaralılara caz müziği ziyafeti sunacak!

Ahmet Berker İncek Loft’da Ankaralılara caz müziği ziyafeti sunacak!
18 Ağustos 2017 15:30 Yorum yaz Çıktı al
Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği ve her etkinlikte ziyaretçileri başka bir sürpriz programın karşıladığı İncek Loft’da konser zamanı.

Ankara'nın yeni yaşam merkezi İncek’te hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft projesinde yaz boyunca projede oturanlar ile tüm Ankaralıların davet edildiği etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor.

 

19 Ağustos Cumartesi gecesi düzenlenecek etkinliklerinin bu ayağında müzikseverlere caz müzik ziyafeti sunulacak. Türkiye ve yurtdışında caz müziğinde önemli konser programlarına imza atan Ahmet Berker’in sahne alacağı gecede, Berker’e DJ performansı da eşlik edecek.

 

Saat 20:30’da başlayacak program perdelerini DJ Performansı ile açacak. Saat 20:45’te sahne alacak Ahmet Berker caz müziğinin önemli seçkilerini müzikseverlere sunacak. 22:45’e kadar sahneden kalacak Berker’in ardından tekrar DJ performansı yapılacak ve gece sonlanacak.

 

Müzikseverlerin yoğun ilgi göstermesi beklenen konsere tüm Ankara halkı davet ediliyor.

İncek Loft’da Ankaralılara caz müziği ziyafeti, Ahmet Berker, İncek Loft projesinde yaz boyunca, İncek Loft, DJ performansı,

İNCEK LOFT

19 Ağustos 2017 Cumartesi

20:30-20:45: DJ Performans

20:45-22:45: Ahmet BERKER caz konseri

22:45-23:00: DJ Performans

 

AHMET BERKER

Ünlü caz sanatçısı Ahmet Berker müziğe ilkokul döneminde piyano ve akordeon dersleri alarak başladı. Gazi Eğitim Fakültesi Müzik (Piyano) Bölümünü bitirdi ve TRT bünyesinde göreve başladı. 1976 yılından itibaren Caz, Klasik Müzik ve Hafif Müzik programları yaptı. Türkiye ve yurt dışında da çeşitli ülkelerde konserlere katıldı. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Caz Ana Sanat Dalı bünyesinde Piyano, Caz Teorisi ve Caz Tarihi dallarında Öğretim Üyesi olarak çalışmaya başladı. Caz Ana Sanat Dalı olarak öğrenciler ve bazı hocalarla birlikte Kosova Türk Caz Haftası etkinliklerinde bir konserde yer aldı. Ayrıca Özbekistan, Taşkent Uluslararası caz festivalinde 2 konser verdi. Halen Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı Caz Ana Sanat Dalı bünyesindeki görevini sürdürüyor

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN