sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Akfen İnşaat Enes Batur’u yarın İncek Loft’ta konuk ediyor!

Akfen İnşaat Enes Batur’u yarın İncek Loft’ta konuk ediyor!
12 Mayıs 2017 11:19 Yorum yaz Çıktı al
Türkiye’nin inşaat devi Akfen İnşaat, yarın Ankara’daki konut projesi “İncek Loft”ta çok büyük bir takipçi kitlesi bulunan sosyal medyanın fenomen ismi Youtuber Enes Batur Sungurtekin’i konuk ediyor.

Türkiye’nin inşaat devi Akfen İnşaat, Ankara’daki konut projesi “İncek Loft”ta çok büyük bir takipçi kitlesi bulunan sosyal medyanın fenomen ismi Youtuber Enes Batur Sungurtekin’i konuk ediyor. Youtube’da 3 milyon abone, 1 milyar izlenme ve aylık 100 milyon izlenme barajını aşan Enes Batur, 13 Mayıs Cumartesi günü İncek Loft’ta takipçileriyle buluşacak.

 

“Yeni Gün Yeni Oyun” mottosuyla yola çıkarak Türkiye’nin en popüler bireysel kanalına sahip olan Enes Batur Sungurtekin, yarın gerçekleşecek söyleşisinde Youtube hikâyesinin nasıl başladığını ve yolculuğunu izleyicileriyle paylaşacak. 13.00-17.00 saatleri arasında sürecek söyleşide Enes Batur’a Başak Karahan ve Baturay Anar da eşlik edecek.

 

İncek Loft Adres: Hacılar Mahallesi, 986/1 Sokak, İncek Loft Alışveriş Caddesi, İncek/Ankara

 

Enes Batur Sungurtekin

9 Nisan 1998 doğumlu olan Youtuber Enes Batur Sungur Tekin, Antalya'da yaşamını sürdürmektedir. 18 yaşındaki Enes Batur’un samimi ve eğlenceli kişiliği ile sosyal medyada çok büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Enes Batur Sungurtekin, Youtuber Enes Batur Sungur Tekin, İncek Loft Adres, Yeni Gün Yeni Oyun, sosyal medyanın fenomen ismi, fenomen, fenomen Enes Batur Sungur Tekin, İncek Loft Alışveriş Caddesi, Akfen İnşaat Enes Batur’u yarın İncek Loft’ta konuk ediyor,

NDNG, New Day New Game (Yeni Gün Yeni Oyun) mottosuyla yola çıkan Enes Batur Sungurtekin, şu anda 3 milyonu aşan abone sayısıyla Türkiye’nin en büyük bireysel kanalı iken tüm Türk kanallarını arasında ise ikinci sırada bulunmaktadır.

 

Yer: İncek Loft Alışveriş Caddesi, Ankara

 

Tarih: 13 Mayıs Cumartesi

Saat: 13.00 - 17.00

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN