sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Akzirve Bahçeşehir’de 216 bin TL’den başlayan fiyatlar

Akzirve Bahçeşehir’de 216 bin TL’den başlayan fiyatlar
05 Kasım 2016 09:36 Yorum yaz Çıktı al
Akzirve Gayrimenkul’ün Bahçeşehir’de geliştirdiği Akzirve Bahçeşehir projesinde fiyatlar 216 bin TL’den başlıyor. Projenin teslim tarihi ise Aralık 2018…

Yaklaşık 25 yıllık bir geçmişe sahip olan Akzirve Gayrimenkul’ün İstanbul’un en seçkin semtlerinden Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Akzirve Bahçeşehir’de fiyatlar belli oldu. Satılık daire fiyatlarının 216 bin TL’den başladığı Akzirve Bahçeşehir projesinin teslim tarihi olarak ise Aralık 2018 tarihi öne çıkıyor.

 

Üç etaptan oluşuyor

Toplam 102 bin metrekarelik arsa alanında üç etap olarak planlanan Akzirve Bahçeşehir projesinin  ilk etabı 30 bin 300 metrekare arsa alanına sahip. 8 bloktan oluşan ilk etapta 747 konut ve cadde mağazaları yer alıyor. Daire büyüklüklerinin henüz açıklanmadığı Akzirve Bahçeşehir projesinde daire tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanmış durumda.

 

Akzirve Bahçeşehir fiyat ve ödeme seçenekleri

Satılık daire fiyatlarının 261 bin TL’den başladığı Akzirve Bahçeşehir projesinin lansman öncesi ödeme seçenekleri ise şöyle: Projede tamamı peşin ödemeyle alınan dairelerde yüzde 10+yüzde 10, konut kredisi kullanılarak alınan dairelerde yüzde 10+yüzde 5, firma bünyesinde taksitlendirmeyle alınan dairelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. İlk etabının teslim tarihi olarak Aralık 2018 tarihi öngörülen Akzirve Bahçeşehir projesinin ikinci etabı Nisan 2020’de, üçüncü etabı ise Nisan 2021’de teslim edilecek.

 

Akzirve Bahçeşehir sosyal donatıları

Akzirve Bahçeşehir projesinin sosyal donatıları kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi ve yürüyüş parkurları gibi alternatifler yer alıyor.

 

Akzirve Bahçeşehir nerede?

Akzirve Bahçeşehir projesinin nerede olduğu sorusuna gelince: Akzirve Bahçeşehir, adından da anlaşılacağı gibi İstanbul’un en seçkin semtlerinden Bahçeşehir’de, Hadımköy-Altınşehir yolu üzerinde yer alıyor. Proje bu konumuyla Akbatı AVYM, TEM Otoyolu, Aqua Club Dolphin ve Ispartakule Gişeleri gibi noktalara oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

 

Akzirve Bahçeşehir iletişim

Akzirve Bahçeşehir projesinin iletişim bilgileri ise şöyle:

Akzirve Bahçeşehir Adres: Hadımköy-Altınşehir Yolu üzeri Bahçeşehir/İstanbul

Akzirve Bahçeşehir Telefon: 444 33 58

Akzirve Bahçeşehir Web Sitesi: www.bahcesehirincaddesi.com

Akzirve Bahçeşehir Mail Adresi: akzirve@akzirve.com

 

Akzirve Bahçeşehir yol tarifi

Akzirve Bahçeşehir projesinin yol tarifi ve Akzirve Bahçeşehir projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor:

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN