yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ali Ağaoğlu'nun yeni otomobili

Ali Ağaoğlu'nun yeni otomobili
28 Ekim 2016 18:15 Yorum yaz Çıktı al
İşadamı Ali Ağaoğlu geçtiğimiz akşam sevgilisi Duygu Su Gürpınar ile Bebek'te magazin muhabirleri tarafından görüntülendi.

Lüks otomobillere düşkünlüğüyle tanınan Ali Ağaoğlu, son olarak James Bond serisinin son filmi "Spectre"de kullanılan aracın tıpkısını aldı.

2 MİLYON 300 BİN DEĞERİNDE YENİ OTOMOBİL ALDI

Ünlü işadamı, filmde Daniel Craig'in kullandığı Aston Martin DB9 otomobile 700 bin euro (yaklaşık 2 milyon 300 bin TL) ödedi. Ağaoğlu, servet değerindeki yeni aracıyla ilk kez önceki akşam Bebek'te objektiflere takıldı.

 

Ağaoğlu, Lucca'ya gitti. İşadamının sevgilisi Duygu Su Gürpınar da bir süre sonra işadamının Rolls Royce'uyla mekana getirildi. Birbirine sarılan ikili, etraftakilere aldırmadan samimi davranışlarda bulundu.

JAMES BOND'UN ARACIYMIŞ, FİYATINI SORMADIM

Çıkışta ise aracına doğru yürüyen işadamı, basın mensuplarının sorularını cevapladı:

"Bond'un arabası olduğunu sonradan öğrendim. Aracın Türkiye distribütörü, Aston Martin DB9 marka araç olduğunu söyledi. Galeriye gittim, beğendim aldım. Parasını bilmiyorum. Eve gönderin dedim, muhasebe ödemesini yapmış. Zaten yarım saat sonra evin önündeydi araba. Zamanında benimle James Bond arasında anket yapmışlardı sosyal medyada. 'Hangimiz daha yakışıklı' diye sormuşlar. Yüzde 50-50 çıkmıştık ama para farkıyla ben kazanmışım. Şimdi de arabasını bile aldım işte!"

Ardından ünlü işadamı, sevgilisiyle birlikte aracına binip oradan ayrıldı.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN