sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Anadolu Yakasına cadde konseptinde dev AVM geliyor!

Anadolu Yakasına cadde konseptinde dev AVM geliyor!
25 Kasım 2017 11:59 Yorum yaz Çıktı al
Son dönemde İstanbul’un kentsel dönüşüm alanlarından biri haline gelen Acıbadem’e Anadolu yakasının en büyük açık alan alışveriş merkezi yapılacak.

Anadolu yakasının en geniş alana ve en fazla ticari alana sahip açık alan alışveriş merkezi Acıbadem’de hayata geçirilecek. Konut projeleri ile bağlantılı olarak 60 bin metrekare alan üzerine yayılacak olan ve 300 dükkânın yer alacağı proje Tarihi Salı Pazarı’nın yanında konumlanarak Kadıköy’e farklı bir hava katacak.

 

 

Kadıköy’ün yeni meydanı olacak

70 dükkân ile projede yer alacak olan The Mandarins Acıbadem, giyimden ev dekorasyon ve tekstiline, kozmetikten elektronik ürünlere, takı ve aksesuardan cafe ve restoranlara kadar birçok alanda dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapacak. Mandarins Cadde’de konut dışından misafirler için vale hizmeti de sunulacak.

 

Anadolu Yakasına cadde konseptinde dev AVM geliyor, Emin Can Aydın, Mandarins Gayrimenkul, Emlaklobisi, Emlak, konut, Gayrimenkul, Konut projeleri, Emlak Haberleri, inşaat, AVM, avm, dükkanlar, avm mağazalar,

 

Mandarins Cadde 2018’de kapılarını açacak

Mandarins Gayrimenkul Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın: Bulunduğumuz bölgede konutlarla birlikte hayata geçirilecek olan dev açık alan alışveriş merkezi, Anadolu yakasına cazibe katacak. İlk etapta 32, ikinci etapta 38 dükkân ile bu önemli projede Mandarins Cadde ismiyle yer alacağız dedi. Aydın sözlerini şöyle sürdürdü, Mayıs 2018’de tamamlanacak olan ilk etaptaki 32 dükkân içeren konseptte, kısıtlı sayıda 16 dükkân için talepler toplanmaya başladık. Metrekareleri 70 ile 500 arasında değişen ticari alanların yer aldığı Mandarins Cadde, bulunduğu lokasyon ve ulaşım araçlarına yakınlığı sayesinde hem yatırımcısına hem de kiracısına ilk yıldan itibaren kazanç sağlayacak.

 

 

Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan Metro Durağı, Uzunçayır Metrobüs Durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN