sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ankarada lüks yaşamın yeni adresi One Tower Diplomatique!

Ankarada lüks yaşamın yeni adresi One Tower Diplomatique!
07 Aralık 2017 10:31 Yorum yaz Çıktı al
One Tower Diplomatique 02 Aralık 2017 Cumartesi günü 35.katta düzenlediği özel bir davetle ışıklarını yaktı.

Albaraka Türk ve Aktif Başkent’in ev sahipliğinde One Tower’ın 35. katının görkemli atmosferinde gerçekleşen gecede,  Turcolatino akımının öncüsü Ayhan Sicimoğlu unutulmayacak bir müzik performansı sergiledi. İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin geceye damga vurduğu ve hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona ev sahipliği yapan Aktif Başkent ve Albaraka Türk projenin gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirdi. Lansman gecesinde yapılan satışlarla doğru yolda olduklarının altını çizdi. 

 

 

Lüks yaşam mottosuyla hareket eden One Tower Diplomatique lansmanına ünlü akını

Konut projelerine kişiye özel bir yaklaşım getiren One Tower Diplomatique’in düzenlediği bu özel davete katılan önemli isimler arasında, Didem Soydan, Aslı Kızmaz- İlker Kızmaz, İbrahim Kendirci, Umut Eker, Müjde Uzman ve Sertan Erkaçan bulundu.

One Tower Diplomatiqu, One Tower Diplomatiqu projesi, One Tower Diplomatiqu görsel, emlaklobisi, Emlak Lobisi,

 

Başkent’in en yüksek konut kulesi  One Tower Diplomatique’te ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

1150 rakımla Ankara’nın en yüksek bölgelerinden Oran’da inşa edilen One Tower Diplomatique, 9 farklı büyüklük ve nitelikte, 2+1'den en üst katlarda yer alan penthouse'lara kadar çok alternatifli 306 rezidanstan oluşuyor. Ankara’nın en gözde bölgesi Oran Şehri’nde yükselen proje; 185 metre, 36 kat yüksekliğindeki göz alıcı mimarisi, ışıltılı tasarımı, kişiye özel rezidans hizmetleri, sosyal alanlar ve doğa manzarası ile hayallerin ötesinde bir konut keyfi sunuyor. 

 

Projede yer alan konutların hemen altında Ankara'nın "dişi AVM'si" olarak öne çıkan One Tower AVM birçok lüks markaya ev sahipliği yapıyor.

 

 

Ankarada lüksün yeni adresinde yerinizi almak için 0312 483 03 03 numaralı telefondan veya  - http://onetower.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN