yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Arıkan Yapı’dan tarihi fırsata ek yüzde 10 KDV indirimi

Arıkan Yapı’dan tarihi fırsata ek yüzde 10 KDV indirimi
16 Şubat 2017 18:46 Yorum yaz Çıktı al
Toskana Vadisi içinde hayata geçirdiği Toskana Orizzonte ile tek katlı villa projesinin mimarı Arıkan Yapı Emlak Konut ve GYODER’in öncülüğünde devam eden kampanya kapsamında 240 ay vade seçeneğine ek yüzde 10 KDV indirimi ile tek katlı villa sahibi olma fırsatı sunuyor.

Büyükçekmece Göl Vadisi içinde inşa edilen ve Türkiye’ye Arıkan Yapı’nın getirdiği tek katlı villa konseptinin en güzel örneği olan Toskana Orizzonte kalan son 75 villası için tarihi fırsata ev sahipliği yapıyor. Arıkan Yapı 31 Mart tarihine kadar geçerli olan kampanya dahilinde 60 ay yüzde sıfır, 120 ay yüzde 0.45 ve 240 ay yüzde 0.79 faizli vade seçeneklerinin yanı sıra satışlarda ek yüzde 10 KDV indirimi avantajı da sunuyor.

Büyükçekmece Göl Vadisi, Toskana Orizzonte, Toskana Orizzonte projesinde üçüncü etap, Toskana Orizzonte projesi, Arıkan Yapı'dan tarihi fırsat, Arıkan Yapı'dan tarihi fırsata ek yüzde 10 KDV indirimi, Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan, Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ,Habip Arıkan,  konut almak için doğru zaman, Büyükçekmece Göl Vadisi içinde inşa edilen, 10 KDV indirim fırsatı da sunuyoruz, Arıkan Yapı’dan tarihi fırsata ek yüzde 10 KDV indirimi,

Üçüncü etap inşaatının hız kesmeden devam ettiği projede Ekim 2015’den beri yaşam sürüyor. Haziran 2016’da ikinci etapta yaşamın başladığı projede üçüncü etabın Haziran 2018 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 440 dönüm arazi üzerine kurulu Toskana Orizzonte projesinde üçüncü etap 210 dönüm üzerinde sadece 80 villadan oluşuyor. Sosyal tesislere yakınlığı ve geniş bahçeleri ile dikkat çeken son etap yüksek kotta bulunan villalarıyla da ailelerin tercihi oluyor.

 

Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan konut almak için doğru zamanın olduğuna dikkat çekerek, “Banka kredileri yüzde 1’in altında ve villa bedellerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanma imkanı veriliyor. Bunun yanı sıra 240 aya varan vade seçeneklerine ek olarak yüzde 10 KDV indirim fırsatı da sunuyoruz şeklinde konuştu.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN