yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Aşçıoğlu’ndan Dubai’ye ilk Türk projesi: Midtown Selenium by Deyaar

Aşçıoğlu’ndan Dubai’ye ilk Türk projesi: Midtown Selenium by Deyaar
14 Ekim 2016 10:27 Yorum yaz Çıktı al
Aşçıoğlu İnşaat, Midtown Selenium by Deyaar ile Dubai’deki ilk Türk markalı konut projesi için harekete geçti. Projede fiyatlar 199 bin dolardan başlayacak.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Aşçıoğlu, Dubai’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme markalarından Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen “Midtown” projesini “Selenium” kalitesiyle birleştirerek yalnızca 19 bin 900 dolar peşinatla Dubai’de yaşam sunuyor.

 

Dubai’nin ilk Türk projesi

Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen ve toplam 25 rezidans binası, iki otel, seçkin mağazalar, sosyal alanlar ve hizmetler ile park ve yeşil alanlardan olan Midtown Projesi’nin ikinci etabı Dania District kapsamında konumlanan Midtown Selenium by Deyaar, dünyanın ilk Türk markalı konut projesi olarak yükseliyor.

 

Fiyatlar 199 bin dolardan başlıyor

Dubai, sürekli yükselen değerleriyle Ortadoğu’nun ve Basra Körfezi’nin ticaret, alışveriş ve turizm merkezini oluşturuyor. İşsizlik oranının %4 olduğu Dubai’de, mal mülk ve kazancın devlet tarafından vergilendirilmemesi ve devletin aldığı büyük önlemlerle mülklerin güvencede olduğunu bilmek yatırımcılar için büyük bir güvenlik sağlıyor. Gelir vergisinin alınmaması ve dolar bazında her sene artan kira gelirleri ile yatırımların 8 yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti etmesi, gayrimenkul sektörünün devlerinin Dubai’de yeni projeler üretmesi için güç oluşturuyor.

Bunun yanı sıra dünyanın; ilk palmiye görünümlü yapay adası Palm Jumeriah, 7 yıldıza sahip tek oteli Burj Al Arab, ilk sualtı oteli Water Discus Hotel ve en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall gibi pek çok ilki bünyesinde bulunduran Dubai, gelişmiş ulaşım ağları ve sunduğu farklı eğlencelerle de Ortadoğu’da adeta turizmin başkenti olarak kabul ediliyor.

 

Midtown Selenium by Deyaar ödeme seçenekleri

Tüm bu fırsatların birleşmesiyle Aşçıoğlu, Dubai’de “Selenium” kalitesiyle yaşam arzulayanlara 199 bin USD’den başlayan fiyatlarla vazgeçilemeyecek bir fırsat sunuyor. Proje kapsamında bugün için %10, yani 19 bin 900 dolar peşinat ödeyenler 2016 Aralık, 2017 Haziran, 2017 Aralık ve 2018 Haziran’da yüzde 5’erlik dilimlerde ödemeler yapacaklar. Ödeme miktarının yüzde 30’a ulaşmasıyla birlikte satış ve devir hakkı verilecek olan projenin daire tesliminde de kalan yüzde 70’lik ödeme talep edilecek.

 

Midtown Selenium by Deyaar sosyal donatılar

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan, balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN