yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Aşkın en yalın hali!

Aşkın en yalın hali!
08 Şubat 2017 12:27 Yorum yaz Çıktı al
Fonksiyonel çözümlere minimal bir yorum getiren BTicino, teknolojiyi zarafetle buluşturduğu Axolute Air serisi ile yaşam alanlarına ‘ince’ bir dokunuş yapıyor.

BTicino, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evde sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenleri Axolute Air serisi ile karşılıyor. Estetik tasarımlarıyla ev dekorasyonunu tamamlamanıza yardımcı olmanın yanı sıra boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle BTicino, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü evde geçirecek olanlara harika bir seçenek olarak göze çarpıyor.

 

İnce bir dokunuş

BTicino Axolute Air serisinde bulunan mat beyaz çerçeve, kişiselleştirebileceğiniz yaşam alanlarına ve yaşayan mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. İnsana huzur ve ferahlık hissi veren Axolute Air Mat Beyaz Çerçeve, boyanabilme özelliğiyle evinizin atmosferini istediğiniz an değiştirmenize olanak sağlıyor.

İnce bir dokunuş, BTicino Axolute Air, Axolute Air Mat Beyaz Çerçeve, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evde sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler, Axolute Air serisi ile karşılıyor, 14 Şubat Sevgililer Günü, Aşkın en yalın hali

Yaşam alanının kendine özgü bir ruhunun olmasını isteyenler için BTicino Axolute Air, devrim niteliğindeki 3,5 mm inceliğiyle bulunduğu mekanı benzersiz bir sadelikle taçlandırıyor. Ayrıca astar boya özelliğine sahip mat beyaz çerçeve, su bazlı boya ile istenilen renkte boyanarak yaşam alanlarını kişiselleştiriyor. Nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilen BTicino Axolute Air, kendi stilini oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN