sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Avcı İnşaat Newplus Yaşamınıza Artı Katın!

Avcı İnşaat Newplus Yaşamınıza Artı Katın!
25 Ekim 2016 12:50 Yorum yaz Çıktı al
Avcı İnşaat tarafından yapımı gerçekleştirilen Newplus markalı konut projelerinin ikincisi olan Newplus Çiğli, hemen teslim 3+1 daireleriyle satışlarına devam ediyor.

Avcı İnşaat tarafından hayata geçirilen Newplus Çiğli projesi 2.840 m2 arsa üzerinde, 7 katlı 2 blok ve 42 daireden oluşuyor. Brüt 150 m2, net 109 ve 117 m2 şeklinde 3+1 iki ayrı daire tipi bulunan Newplus Çiğli projesinin butik site konsepti, modern site yaşamının imkan ve özelliklerinin yanı sıra aile yaşamı ve sıcak komşuluk ilişkilerinin de oluşmasını sağlayacak bir yapıya sahip.

 
480 bin TL’den başlayan daire fiyatları, cephe, kat ve daire tipine göre değişiklik gösteren Newplus Çiğli, bulunduğu lokasyon itibariyle şehrin içinde ama sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenlerin tercihi olabilecek konum özelliklerine sahip.
 
İzmir’in gözde semtlerinden Mavişehir’e komşu olması, çevre yoluna ve Anadolu caddesine kolay ve hızlı bağlantı imkânı sağlaması, alışveriş merkezleri, okullar, özel ve devlet hastaneleri, belediye ve kaymakamlık gibi kamu kurumları ile İZBAN Çiğli istasyonu, otobüs, minibüs gibi toplu ulaşım duraklarına yakınlığı avantajlı bir konuma sahip olmasını sağlıyor.
 
 
Hızla büyüyen ve gelişen Çiğli’nin Ataşehir semtinde bulunan Newplus Çiğli, bu özelliği sayesinde de yatırım değeri yüksek bir proje olarak ön plana çıkıyor. %76’sı satılan Newplus Çiğli Evleri’nin giderek yükselen yatırım fırsatından faydalanmak isteyenler için 10 daire kalmış durumda.
Çevresi duvar ve çitlerle çevrili, güvenlik kameraları ile kontrol edilen, her iki blokta 108’er adet  20 m. boyunda 60 cm çapında jetgrout kazık temel sistemi bulunan Newplus Çiğli, sevdiklerinizle güven içinde bir yaşam imkânı sağlarken; fitness salonu, açık spor alanı, çocuk oyun parkı, açık otopark, sığınak, kamelya, peyzaj alanları gibi site sakinlerinin yaşamını daha keyifli hale getiren donatılarıyla rahat ve konforlu bir yaşamı da beraberinde getiriyor.
Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN