sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Avenue İstanbul'un tanıtımı yapıldı!

Avenue İstanbul'un tanıtımı yapıldı!
12 Ekim 2017 14:48 Yorum yaz Çıktı al
Gül İnşaat tarafından yapımı devam eden ve bugün Double Three By Hilton Bayrampaşa'da gerçekleşen Avenue İstanbul lansmanına Aroma Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül katıldı.

 

Gül İnşaat tarafından Beykent’te 30 dönümlük bir arazi üzerinde 530 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Avenue İstanbul projesinde 436 adet konut, 170 adet ticari alan ve 40 adet ofis yer alacak. Miami^de bulunan Bal Harbour konseptini Avrupa yakasına taşıyan Avenue İstanbul projesi konut, ofis ve AVM'nin bulunduğu karma bir konsepte sahip.
 
 
Gül İnşaat Yönetim Kurlu Başkanı Metin Gül toplantıda '' Avenue İstanbul'da doğayı ve yeşili kucaklayan avlu bahçesi, çocuklar için eğlence alanları, günlük ihtiyaçları karşılayabileceğiniz ticari alanlar olacak. Türk ve Dünyaca ünlü markalarda alışveriş yapılabilsin, cafe ve restoranlarda güzel vakit geçirsiler diye Avenue İstanbul'u hayata geçiriyoruz'' dedi.

 

Projenin arsa sahiplerinden Aroma Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk da yaptığı konuşmada, ''Burada farklı bir konsept yaratmak istedik. Bölgenin ihtiyaçlarını analiz ettik ve ona göre hareket ettik. Gül İnşaat'ın konut ve AVM deneyimi bizim de perakende deneyimimizi bu projede gödtereceğiz. Avenue İstanbul Beykent, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en iddialı projesi olacak'' dedi.

Lansmana özel 50 konuta özel indirim fırsatı sunulan Avenue İstanbul projesi metrekaresi 4 bin TL'den satışa sunuldu. Proje tamamlandığında metrekare birim fiyatlarının 7.000 TL- 8.000 TL olması bekleniyor. 

 

Avenue İstanbul projesinde büyüklükleri 89 ile 187 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer verilmiş.

 

Proje aşamasında olan Beylikdüzü - Sefaköy metro hattının son durağında yer alan Avenue İstanbeul projesi, E5 karayolu, TEM - Hadımköy bağlantı yolu ve Metrobüs TÜYAP durağına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Avenue İstanbul projesi Beykent Üniversitesi'ne 1 dk, TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezine 3 dk, Beylikdüzü Devlet Hastanesi'ne 3 dk mesafede konumlanıyor.

 

 

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN