sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Avrupa Residence & Office Ataköy Kasım'da teslim ediliyor

Avrupa Residence & Office Ataköy Kasım'da teslim ediliyor
28 Eylül 2016 00:21 Yorum yaz Çıktı al
Ataköy’e Avrupa standartlarını getiren Artaş İnşaat, nitelikli projeleriyle sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

Markalı konut sektöründe yüksek kalite, erken teslim ve avantajlı prim oranlarıyla özel bir yer edinen Artaş İnşaat, Avrupa Konutları’nın Ataköy halkasında sona yaklaştı.

 

İstanbul’un en değerli noktalarından Ataköy’de, E5 Otoyolu’nun hemen bitişiğinde projelendirilen Avrupa Residence & Office Ataköy, benzersiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

 

Bölgenin en değerli projeleri arasında yer alan ve yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği Avrupa Residence & Office Ataköy’de rezidans, ofis ve dükkanların büyük bölümü sahiplerini bulurken proje Kasım 2016’da teslim edilecek.

 

Ayrıca Bakanlar Kurulunun aldığı kararla yüzde 18’den yüzde 8’e indirilen KDV avantajı Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde yatırımcılara avantaj olarak sunuluyor.

 

Lüks detaylara sahip projede 165 rezidans daire ile 52 ofis ve dükkanlar yer alıyor.

 

1+1 ve 2+1 rezidans daire tiplerinin bulunduğu projede dairelerin büyüklüğü 69 ile 103 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 

Kaliteli ve lüks detaylara sahip rezidansların yanı sıra Office Ataköy’de konforlu ve prestijli ofisler iş dünyasının önemli adreslerinden biri olacak.

 

Modern mimarisi, bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanan Avrupa Residence & Office Ataköy, lüks rezidansları, 52 metrekareden 1.059 metrekareye kadar farklı büyüklüklere sahip ticari alanlarıyla da kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

 

350 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen proje, 60 bin metrekare inşaat alanına sahip.

Bölgenin en değerli projeleri arasında gösterilen Avrupa Residence & Office Ataköy’de teslimler Kasım 2016’da yapılacak.

 

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN