yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Bahar Düzgün Dreamland Country & Life Satış Pazarlama Müdürü oldu

Bahar Düzgün Dreamland Country & Life Satış Pazarlama Müdürü oldu
19 Kasım 2016 08:24 Yorum yaz Çıktı al
Türkiye'nin önde gelen inşaat gruplarında Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini yerine getiren Bahar Düzgün, Azersun Holding'in Bakü'de hayata geçirdiği Dreamland Country & Life projesinin Satış ve Pazarlama Bölümü'nün başına getirildi.

Türkiye'nin önemli inşaat gruplarında Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Bahar Düzgün, Azersun Holding'in Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de hayata geçirdiği Dreamland Country & Life projesinin Satış ve Pazarlama Müdürü oldu.Dreamland Country & Life Satış ve Pazarlama Müdürü Bahar Düzgün, yeni görevine Ekim ayında başladı. Peki Bahar Düzgün kimdir? İşte biyografisi...Bahar Düzgün kimdir?

Bahar Düzgün, Yükseliş Koleji ve Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü'nden mezun olduktan sonra Süzer Holding Satış ve Kiralama Müdürü olarak iş hayatına atıldı. Rixos Grup FTG Development Satış ve Pazarlama  Genel Müdür Yardımcılığı görevini yerine getiren Düzgün, sırasıyla Emay İnşaat, Türkerler Holding ve Erkanlı Grup gibi inşaat sektörünün dev firmalarında Satış ve Pazarlama Direktörlüğü yaptı.Bahar Düzgün, Ekim 2016 itibariyle Azerbaycan'ın önde gelen holdinglerinden Azersun Holding'in Dreamland Country & Life Projesinin Satış ve Pazarlama Bölümü'nün başına getirildi.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN