yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Bakyapı inşaat sektörünün liderliğine oturdu!

Bakyapı inşaat sektörünün liderliğine oturdu!
17 Ocak 2017 13:25 Yorum yaz Çıktı al
Türkiye’de “Prestij” markasıyla ürettiği projeleriyle yatırımcılardan tam not alarak konut sektöründe güvenin sembolü haline gelen Bakyapı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu sene 43’üncüsü gerçekleştirilen Ekonomiye Değer Katanlar – 2016 Ödülleri etkinliğinde, İnşaat Sektörü Lideri ödülünü aldı.

Başta Bursa olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde geliştirdiği projeleri ile 25 yıldır Türkiye’nin en güvenilir konut markası olarak faaliyetini sürdüren Bakyapı, 30 Aralık tarihinde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu sene 43’üncüsü gerçekleştirilen Ekonomiye Değer Katanlar- 2016 Ödülleri etkinliğine yılın İnşaat Sektör Lideri ödülüne layık görüldü.

bursa_prestij_elit

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, meclis ve kongre üyeleri ile Bursa iş dünyasının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde, 8 ayrı kategoride 71 ödül sahiplerini bulurken; Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, ödülünü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bakan Mehmet Müezzinoğlu’ndan aldı.

Bakyapı inşaat

Bursa’mıza, Türkiye’nin gücüne güç katmaya devam”

Türkiye’de güvenin sembolü olan Bakyapı olarak imza attıkları projeler aracılığıyla Bursa’nın ve Türkiye’nin ekonomisine değer kazandırmayı sürdürdüklerini belirten Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, “BTSO tarafından böyle bir ödüle layık görülmekten dolayı onur duyuyoruz. Yatırımcılarımıza kazanç sağlayan, onları üst düzey yaşam standartlarıyla buluşturan projeler yaparken, diğer yandan da Bursa ekonomisinin, Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda gelişmesine katkı sağlamaya odaklanıyoruz. Grup olarak, bu bizim en önemli vazifemiz. Çünkü güçlü ve hızlı bir şekilde büyüyen şehirler, ülkemizin hem ekonomik hem de toplumsal gücünü artıran en önemli parametrelerinden birini oluşturuyor.

bursa_optimum

Bu anlamda hızla gelişimini sürdüren Bursa’mız da Türkiye’nin gücüne güç katan şehirlerimiz arasında ilk sıralarda yer alıyor. Biz de Bakyapı olarak imza attığımız projeler ile Bursa’mıza, Türkiye’nin gücüne güç katmayı, ülkemizi büyüyen ekonomisiyle yarınlara taşımayı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN