yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Banyo mimarisine değer katan tasarım Geberit Sigma50!

Banyo mimarisine değer katan tasarım Geberit Sigma50!
25 Ağustos 2016 17:27 Yorum yaz Çıktı al
Tasarım ve modern banyo sistemleriyle banyo mimarisini yeniden yorumlayan Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sigma50 ile banyolarda devrim yaratıyor.

Modern banyoların yaratıcısı Geberit, cam, krom ve paslanmaz çelik kullanarak tasarladığı Sigma50 serisiyle banyolarda devrim yaratmaya devam ediyor. Son teknoloji kullanılarak tasarladığı Sigma50 kumanda kapaklarıyla kullanıcısına farklı renk ve malzeme alternatifleri sunan Geberit, banyosunda kendi kimliğini yaratmak isteyen kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Kusursuz şıklık…

Yüksek kaliteli malzemenin, birinci sınıf işçilik ve modern şıklıkla birleştiği tasarım harikası Sigma50 kumanda kapakları, banyosunda kalite ve zarafeti eksik etmek istemeyenlerin ilk tercihi oluyor.

 

Özel tasarım…

Zarif ve pürüzsüz tasarıma sahip Sigma50, cam, krom ve paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan çerçevesiz yeni tasarımı sayesinde duvarların pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını olanak tanıyor. Çift kademeli deşarj sistemi ve çinko döküm kumandasıyla banyonuzda yeni bir ışık getirecek olan Sigma50, beyaz, siyah, toprak rengi ve krom gibi farklı renk ve yüzey alternatifleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Sigma50 liste fiyatı; 610 – 1265 TL

www.geberit.com.tr

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN