yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Başkent'in geleceği genç işadamlarına emanet!

Başkent'in geleceği genç işadamlarına emanet!
28 Eylül 2016 00:43 Yorum yaz Çıktı al
Son yıllarda büyük bir gelişim atağına geçen Başkent Ankara kökten değişiyor. Bu değişimin en önemli mimarları ise kenti baştan sona yenilemeye kararlı, eğitimli ve vizyonu geniş genç işadamları…

Başkent’in özellikle son 5 yıldan bu yana ciddi bir dönüşüm içerisine girdiğinin altını çizen BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, bu durumun hem kentin siluetini değiştirdiğini, hem de ‘durgun, memur şehri’ algısını yıktığını ifade etti.

 

Yıllardan beri oturan bu algıyı değiştirmenin büyük başarı olduğunu vurgulayan Bezci, “Hani, İstanbul’da yaşayanlar, ‘Ankara’nın en çok İstanbul’a dönüşünü seviyorum’ derler ya, bu sözün artık geçerliliğini yitirdiği kabul edilmeli. Ankara memur kenti değil, sağlıktan, savunma sanayine; teknolojiden, inşaat sektörüne kadar çok sayıda alanda merkez konumunda. Kentin görünümü baştan sona yenilenirken, sosyal yaşam da canlanıyor. Başkent’i daha ileriye taşımanın ise Ankara’ya sevdalı genç işadamlarıyla mümkün olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bezci, Ankara’nın bundan sonraki gelişim sürecini de vizyonu geniş, trendleri yakından takip eden, eğitimli ve heyecanlı genç işadamlarının yöneteceğini kaydederek, şunları söyledi:

 

“Kentteki gelişimin önemli bir parçasını oluşturan yeni nesil işadamlarının profili çok sağlam. Vizyonu geniş, son gelişmeleri çok yakından takip eden, yurtdışındaki yatırımları memleketine uyarlamaya kafa yoran, eğitimli ve çok heyecanlı genç işadamları ile Ankara ihtiyaç duyduğundan çok daha fazlasına sahip olacak. Genç işadamları güzel Ankaramızın geleceğine yön verirken, Başkent emaneti de gururla çok daha ilerilere taşınacak.”

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN