sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Başyazıcı Grubu'nun İstanbul'daki İlk Projesi Start Alıyor

Başyazıcı Grubu'nun İstanbul'daki İlk Projesi Start Alıyor
15 Kasım 2016 09:58 Yorum yaz Çıktı al
Başyazıcı Grubu tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen 'Başyapıt Dragos' lansmana özel fiyatlarla yatırımcısını bekliyor.

60 yıllık bilgi birikimi ve tecrübenin ardından İstanbul inşaat pazarına yeni projesi Başyapıt Dragos ile giren Başyazıcı Grubu, Kayseri'de gıda, besicilik, inşaat, tekstil, perakende alanında önemli yatırımları bulunuyor. Özel ve butik bir proje olarak hayata geçireceği 'Başyapıt Dragos'la İstanbul'a da imzasını atıyor.

 

25 kat ve 2 bloktan oluşan rezidans projesinde çocuklu aileler için geniş, ferah daireler ve ünlü mimarlar tarafından yapılan özenli sosyal donatıları yer almaktadır. Rezidans yönetimi profesyonel bir yönetim firması tarafından müşteri odaklı profesyonel hizmet kalitesi standartlarında yapılacak olan Başyapıt Dragos’ta özellikle çocuklar için temalı oyun ve eğlence alanları sunulmakta.

150 konut, 8 ticari birime ev sahipliği yapan projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Şehrin merkezinde konforlu, geniş ve kullanım odaklı yaşam alanları imkanı sunan Başyapıt Dragos ‘daha fazla ev’ sloganıyla ayrıcalıklı imkanlar hazırlıyor.

 

Başyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri 50 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 

Daha fazla manzara

Bir yanınızda engin Marmara Denizi’ni inci bir kolye gibi süsleyen İstanbul’un dillere destan Adalar’ı, diğer yanınızda yemyeşil Dragos Tepesi. Başyapıt Dragos’ta bir ev aldığınızda, aynı zamanda İstanbul’un en güzel manzaralarından birine de sahip olacaksınız.

 

Lansmana özel fiyatlar

 

Kısa sürede yatırımcısına yüksek prim getirecek olan Başyapıt Dragos’ta lansmana özel kampanya uygulanıyor.

 

İstanbul’un aileler için tasarlanan ilk rezidansı Başyapıt Dragos en eski semtlerden biri olan Maltepe Dragos’ta yükseliyor. Merkezi konumuyla şehrin içinde bulunan fakat donatılarıyla sakin ve huzurlu bir yaşam vaat eden Başyapıt Dragos, minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 5 dakika, E-5’e 5 dakika, Kartal Adliyesi’ne 10 dakika mesafede yükseliyor.

 

Zengin sosyal olanakları, dükkanları ve çocuklar için temalı oyun parkları bulunan Başyapıt Dragos; fitness merkezi, yüzme havuzu, 3 katlı otoparkı, ve ofis olarak da kullanma imkanı bulunan toplantı salonuyla 2018 Ağustos ayında teslim ediliyor.

 

 

Başyazıcı Grubu hakkında:

Kayseri’nin öncü markalarından biri olan Başyazıcı Grubu, 1953 yılından bu yana başta; gıda olmak üzere, inşaat, turizm, AVM, perakende, enerji ve tekstil gibi pek çok farklı sektörde faaliyet yürütüyor. Küresel standartlarda ürün ve hizmet sunan Başyazıcı Grubu, insana önem veren çalışma prensibiyle istihdam sağlayarak ekonomiye de destek oluyor. Kayseri’de sağladığı katma değeri tüm Anadolu’da ve bu yıl itibariyle İstanbul’da da sunacak olan Başyazıcı Grubu; İslami usullere uygun, hijyenik şekilde üretilen geleneksel Kayseri lezzetlerinin sunulduğu Başyazıcı Et Ürünleri, uluslararası birçok markaya iplik temin eden ve Türkiye ekonomisine sağladığı katma değerle dikkat çeken Bamen, Kayseri’nin en yeni outleti BYZ Outlet, stil sahibi tüketiciler için gurme lezzetleri, eğlence ve sporu bir arada sunan yaşam merkezi Mix Kayseri, Kayseri’nin en iyi şehir içi oteli Almer Hotel, iş dünyasının Kayseri’deki durağı lüks ve konforun adresi beş yıldızlı Ommer Hotel, perakende sektöründe grubun gücünü artıran Maba Store ve çevre dostu yenilenebilir enerji alanında faaliyet yürüten Byz Solar markalarıyla ön plana çıkıyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN