yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Bayram sofraları Myra Bramberg Yemek Odası ile yeniden tanımlanıyor

Bayram sofraları Myra Bramberg Yemek Odası ile yeniden tanımlanıyor
23 Ağustos 2017 11:49 Yorum yaz Çıktı al
Bayramın özlenen o tanıdık havasını yaşam alanlarına taşıyan Myra Bramberg Yemek Odası, yarattığı modern ve klasik çizgilerle yarattığı mozaik ile sıra dışı bir şıklık yakalıyor.

Özlenendir bayram ve özlemle beklenendir. En güzel hatıraların ortak durağıdır ve en güzel zamanların o bilindik adresidir. Bayramlar özeldir, bayramları bu kadar özel kılansa bize ait olması ve bizi biz yapmasıdır. İder Mobilya, bizi biz yapan değerlerden ilham alarak bayram sofralarınıza yakışacak bir tasarımla geliyor. Myra Bramberg Yemek Odası ile özlenen o en güzel hatıralara ortak olmaya hazırlanıyor.

 

Dün ve gelecek ‘bugünde’ buluşuyor

Bayram sofralarının en özel misafiri Myra Bramberg Yemek Odası, ahşabın en yalın dokusunu muhteşem doğallığıyla birleştirerek farklı bir deneyim şansı sunuyor. Klasik izler taşıyan stili ve geçmiş zaman göndermeleriyle nostalji rüzgarları estirirken modern dokunuşlarla da geleceğin dekorasyon normlarına dair ipuçları veriyor.

 

Bayramın özlenen o tanıdık havasını yaşam alanlarına taşıyan Myra Bramberg Yemek Odası, yarattığı modern ve klasik çizgilerle yarattığı mozaik ile sıra dışı bir şıklık yakalıyor. Myra’yı bu kadar özel kılan detay ise serinin dış yüzeyinde kullanılan kaplamadan kulplara kadar her şeyin incelikle düşünülmüş olması…

lider mobilya, Myra Bramberg, Myra Bramberg Yemek Odası, Myra Bramberg Yemek Odası: 2.230 TL, Myra Bramberg Yemek masası,

Her biri birbirinden özel detaylarla yıldızlaşan ve yaşam alanlarının odak noktasını yemek odalarına çeviren Myra Bramberg, fonksiyonel özellikleriyle de işlevsel çözümler sunuyor. Geniş depolama alanı sağlayan konsoluyla evin tüm yükünü üstlenirken camlı vitriniyle en şık aksesuarlarınız için bir sergi alanı oluşturuyor. Tüm bu özellikleriyle dünü ve geleceği bugünde buluşturan Myra Bramberg Yemek Odası, bayram sofralarınızın en özel misafirleri için geliyor.

 

Myra Bramberg Yemek Odası: 2.230 TL

 

www.idermobilya.com

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN