sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

BEKAŞ İnşaat logosunu yeniledi!

BEKAŞ İnşaat logosunu yeniledi!
24 Eylül 2016 11:58 Yorum yaz Çıktı al
Yaklaşık 30 yıldan beri inşaat sektöründe ürettiği başarılı projelerle adını duyuran Bekaş İnşaat, “Türkiye markası” olmak için çıktığı yolda ilk olarak logosunu yeniledi.

Bekaş İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, Kayseri’de doğan firmalarının bugün Başkent’in Çiğdem, Ayrancı, Yenimahalle gibi en önemli lokasyonlarında dev projelere hazırlandığını, İstanbul’da da sektöre ciddi değer katacak çalışmalar üzerinde yoğunlaştıklarını kaydetti.

Her büyük firma gibi kendilerinin de bu süreçte yenilenmeye, yeni enerjiye ihtiyaç duyduklarını belirten Karahasanoğlu, “Bekaş’ın 30 yıllık kurumsal kimliğine yeni vizyon katacak çalışmalarda sona geldik. Binlerce ailenin konut sahibi olduğu kırmızı, altında derin çizgi bulunan Bekaş logomuz, renginden taviz verilmeden yepyeni hatlara kavuştu. Tasarımcı Özlem Nurver imzası taşıyan yeni çalışma tüm Bekaş ailesi tarafından beğenildi. Yeni logomuzun da verdiği yenilenme enerjisi, sinerjisi ile ülkemizi ‘Büyük Türkiye’ ye ulaşma yolunda bizden de önemli katkı geleceğine inanıyoruz” dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN