yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Bella Maison ilk mağazasını Hilltown avm’de açıyor!

Bella Maison ilk mağazasını Hilltown avm’de açıyor!
18 Ekim 2017 13:59 Yorum yaz Çıktı al
Bella Maison. Cezayir’in en büyük mutfak ve yatak odası üreticisi olan Türk yatırımcı Tan Ailesi, 2 yıllık Ar-Ge çalışmalarından sonra Türkiye’de ev tekstili sektöründe perakende mağazalarıyla yer alacak.

Gerek cadde mağazacılığında gerekse AVM’lerde yoğun rekabetin yaşandığı ev tekstili pazarına yepyeni bir marka daha giriş yapıyor. Cezayir’in en büyük mutfak ve yatak odası üreticisi olan Türk yatırımcı Tan Ailesi, 17 yıl aradan sonra Türkiye ev tekstili pazarına Bella Maison markasıyla giriş yapma kararı verdi. 2 yıldır Ar-Ge çalışmaları süren markanın ilk mağazası ise Rönesans Gayrimenkul’ün Türkiye’nin en kıymetli alışveriş merkezlerinden biri olan Küçükyalı’daki Hilltown AVM projesinde olacak. Müşterilerine eve dair sonsuz bir konsept ayrıcalığı sunacak ve 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak olan Bella Maison markası için Bella Maison Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Tan: “Ev tekstili sektöründe Bella Maison markamızla perakende mağazacılığında büyüyeceğiz. İlk mağazamızı 27 Ekim Cuma günü Hilltown AVM’nin içerisinde açıyoruz. Önümüzdeki günlerde ikinci mağazamızı da Avrupa yakasında açıp, yıl sonuna kadar Avrupa yakasında bir mağaza daha açarak yılı 3 mağaza ile kapatmayı hedefliyoruz. 130 ila 250 metrekare arasında değişen mağazalarımızda, müşterilerimize sonsuz bir konsept ayrıcalığı sunacağız. Ev tekstilinden ev giyimine, ev dekorasyonu ürünlerine kadar müşterilerimiz, alacakları her bir ürünü, başka bir ürünle çok rahat kombin edebilecekler. İsterlerse mağaza görevlilerimizden de destek alarak evleri için en güzel kombinleri yapabilecekler.” açıklamalarında bulunuyor.

Bella Maison ilk mağazasını Hilltown avm’de açıyor, Hilltown avm’de açıyor,

Evde yaşam keyfi başlıyor!

“Evde Yaşam Keyfi” sloganıyla hayata geçen Bella Maison’da ürün grupları; ev tekstili, ev giyimi, ev dekorasyonu ve kozmetik ana başlıkları altında toplanıyor. “Ev tekstili birçok markada genelde birkaç ürünle temsil ediliyor. Bizim ise asıl ön plana çıktığımız ve mağazamızın merkezine koyduğumuz konu, ev tekstili. Bu konuda da oldukça iddialıyız.” diyen Tan, ev grubu için tasarlanan giysiler konusunda da ön plana çıktıklarını belirterek sözlerine şöyle devam ediyor: “Ev kıyafetlerimiz de eve ait bir aksesuar ve ev giyiminde ne yazık ki markalar müşterilerine bir seçki sunmuyorlar. Biz sektördeki bu boşluğu kapatacağız.” Bella Maison, 2018 yılı içerisinde 8 yeni daha mağaza açacak.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN