yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Benevre Beytepe tanıtım filmi yayınlandı!

Benevre Beytepe tanıtım filmi yayınlandı!
01 Eylül 2016 11:10 Yorum yaz Çıktı al
Elbiz İnşaat’ın Ankara Beytepe’de hayata geçirdiği Benevre Beytepe projesinin tanıtım filmi yayımlandı. Filmde Benevre Beytepe projesinin fiyatları, ödeme seçenekleri ve sosyal donatıları anlatılıyor.

İnşaat sektöründe 30 yıla yaklaşan tecrübesini Başkent’e yansıtan Elbiz İnşaat’ın, Ankara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden Beytepe’de hayata geçirdiği Benevre Beytepe projesinin tanıtı videosu yayınlandı.

 

Benevre Beytepe tanıtım filminde neler var?

Kün Medya imzalı animasyonlu video tanıtımı ile yatırım yapmak isteyen ve konut sahibi olmak isteyenlere farklı bir bakış açısı kazandıran Benevre Beytepe, banka garantisi ile ilgili merak edilenleri de bu tanıtım videosunda anlatıyor. 225 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan proje tanıtımında ev sahibi olmanın yolları basamak basamak anlatılıyor. Birçok projede dikkat çeken ancak tam olarak anlaşılması mümkün olmayan detaylar da Benevre Beytepe’nin eğlenceli tanıtım videosu ile kullanıcılara anlatılıyor.

 

İşte o tanıtım filmi

Benevre Beytepe fiyatları

Elbiz İnşaat’ın 29 yıllık tecrübesi ile hayata geçen Benevre Beytepe Projesi, 225 bin TL’den başlayan fiyatlar ile ev sahibi olmak isteyenleri kazandırıyor. Peşinat fiyatına ev sahibi yapan proje Benevre Beytepe, kalite inşa eden hizmet anlayışı ile özellikle yatırımcıların ilgisini çekiyor. 167 daireden oluşan 27 katlı proje banka garantisi ve hemen tapu olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere erişilebilir kolaylıklar sağlıyor.

 

Benevre Beytepe teslim tarihi

Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bir lokasyonda konumlandırılan Benevre Beytepe daire büyüklükleri 38 ile 106 etrekare arasında değişen Stüdyo,1+1, 2+1 ve loft daire seçenekleri ile kullanışlı ve ideal yaşam alanları sunuyor. İlklerin adresi de olan Benevre Beytepe projesinin, sade ve şık mimarisi ile teslim tarihi 2017 yılının Ağustos ayı olarak öngörülüyor.

 

Benevre Beytepe sosyal donatıları

Tüm ihtiyaçları konfora dönüştüren proje ev sahibi olmak isteyenlere BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) sunuyor.

 

Benevre Beytepe nerede?

Benevre Beytepe projesi, adından da anlaşıldığı gibi, Ankara’nın son yıllardaki en hızlı gelişen yerlerden biri olan Beytepe’de yer alıyor. Benevre Beytepe projesi bu konumuyla Cepa Kentpark AVM’lere 7 km, Hacettepe Üniversitesi'ne 2,5 km, Bilkent Üniversitesi'ne 3,5 km, ODTÜ Üniversitesi'ne 7 km, Başkent Üniversitesi'ne 6,5 km, Çankaya Üniversitesi'ne 13,5 km, Atılım Üniversitesi'ne 4,5 km, Kızılay'a 14 km, Şehir Hastanesi'ne 6,5 km mesafede yer alıyor.

 

Benevre Beytepe iletişim

Benevre Beytepe projesinin iletişim bilgileri ise şöyle:

Benevre Beytepe Adres: Kanuni Sultan Süleyman Blv. 5387. Cad. No:52/F Çankaya-Beytepe/Ankara

Benevre Beytepe Telefon: 444 8 718

Benevre Beytepe Web Sitesi: www.benevre.com.tr

Benevre Beytepe Mail Adresi: info@benevre.com.tr

 

Benevre Beytepe yol tarifi

Benevre Beytepe projesinin yol tarifi ve Benevre Beytepe projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor:

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN