sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Benevre Beytepe’de 225 bin TL’den başlayan fiyatlar!

Benevre Beytepe’de 225 bin TL’den başlayan fiyatlar!
20 Ağustos 2016 13:01 Yorum yaz Çıktı al
Elbiz İnşaat’ın Ankara Beytepe’de geliştirdiği Benevre Beytepe projesinde fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor. Projenin teslim tarihi ise Ağustos 2017.

İnşaat sektöründeki 29 yıllık deneyimiyle proje geliştiren Elbiz İnşaat’ın Ankara’nın hızla gelişen bölgelerinden Beytepe’de hayata geçirdiği Benevre Beytepe projesinde satılık daire fiyatları 225 bin TL’den başlıyor. Projenin teslim tarihi ise Ağustos 2017 olarak öngörülüyor.

 

Kiralar 1000 TL’den başlayacak

27 katlı tek blokta 167 daireden oluşan Benevre Beytepe projesi, bina tamamlama sigortası ve hemen tapu özelliğiyle dikkat çekiyor. Daire büyüklüklerinin 38 metrekare ile 106 metrekare arasında değiştiği Benevre Beytepe projesinde daire tipleri ise stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft olarak tasarlandı. Toplam 5 bin 85 metrekarelik arsa alanında geliştirilen Benevre Beytepe projesinin kiralık daire fiyatlarının ise proje tamamlandığında 1000 TL’den başlaması öngörülüyor.

 

Benevre Beytepe sosyal donatılar

Benevre Beytepe projesinin sosyal donatıları arasında ise açık-kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kütüphane, cafe-restaurant, müzik ve karaoke odası, cep sineması, oyun odası ve misafirhane gibi seçenekler yer alıyor.

 

Benevre Beytepe nerede?

Benevre Beytepe projesi, adından da anlaşıldığı gibi, Ankara’nın son yıllardaki en hızlı gelişen yerlerden biri olan Beytepe’de yer alıyor. Benevre Beytepe projesi bu konumuyla Cepa Kentpark AVM’lere 7 km, Hacettepe Üniversitesi'ne 2,5 km, Bilkent Üniversitesi'ne 3,5 km, ODTÜ Üniversitesi'ne 7 km, Başkent Üniversitesi'ne 6,5 km, Çankaya Üniversitesi'ne 13,5 km, Atılım Üniversitesi'ne 4,5 km, Kızılay'a 14 km, Şehir Hastanesi'ne 6,5 km mesafede yer alıyor.

 

Benevre Beytepe iletişim

Benevre Beytepe projesinin iletişim bilgileri ise şöyle:

Benevre Beytepe Adres: Kanuni Sultan Süleyman Blv. 5387. Cad. No:52/F Çankaya-Beytepe/Ankara

Benevre Beytepe Telefon: 444 8 718

Benevre Beytepe Web Sitesi: www.benevre.com.tr

Benevre Beytepe Mail Adresi: info@benevre.com.tr

 

Benevre Beytepe yol tarifi

Benevre Beytepe projesinin yol tarifi ve Benevre Beytepe projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor:

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN