yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Birevim peşinatsız ev sahibi olmanın kapılarını açıyor

Birevim peşinatsız ev sahibi olmanın kapılarını açıyor
10 Ekim 2016 12:46 Yorum yaz Çıktı al
Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca insanın ihtiyaçlarına kulak veren Birevim, müşterilerine sıfır peşinatla ev sahibi olma şansı veriyor.

Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayan Birevim ev sahibi olmayı hayal olarak görenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

 

Ev almak isteyip, peşinat sıkıntısı yaşayanlar Birevim’le ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. ‘Bir evim olsun’ diyen milyonlarca insanın hayallerine ortak olan Birevim, peşinatsız ve faizsiz ev alma çözümleriyle milyonların mutluluğuna tanıklık ediyor. Birevim müşterilerine ev almanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını sunduğu alternatif ödeme seçenekleri göstererek müşterilerinin peşinat ödemeden ev sahibi olmanın kapılarını sonuna kadar açıyor.

 

Sıfır peşinat, tamamen faizsiz…

Taksitlerin müşterileriler tarafından belirleneceği Birevim ödeme koşullarında müşteri memnuniyeti her şeyin önünde tutuluyor. Ev sahibi olmak isteyenler, Birevim’le taksitlerini kendi belirlerken, faiz ya da herhangi bir fark ödemeden, isterlerse peşinatsız, Türkiye’nin her bölgesinden istedikleri evi alma şansına sahip oluyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN