sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Birevim şimdi de Bursa’da

Birevim şimdi de Bursa’da
01 Aralık 2016 11:04 Yorum yaz Çıktı al
‘Bir evim olsun’ diyen milyonlarca insanın hayallerine ortak olmak için yola çıkan Birevim, yurt içindeki varlığını genişletmeye devam ediyor.

Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayan Birevim, yurt içindeki hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Ev sahibi olmayı hayal olarak görenlerin hayallerini gerçeğe dönüştüren Birevim, daha çok kişi ev sahibi olsun diye Türkiye’nin en ücra köşelerine gitmeyi hedefliyor.

Bir evim Bursa şubesi

Bursa Osmangazi’de açtığını yeni şubesiyle Birevim, faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayarak, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürme hedefiyle çalışıyor. Birevim, peşinatsız ve faizsiz ev alma çözümleriyle milyonların mutluluğuna tanıklık ediyor.

 

Açılışta yaptığı değerlendirmede, Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Taksitlerin müşteriler tarafından belirleneceği Birevim ödeme koşullarında müşteri memnuniyeti her şeyin üzerinde tutuluyor. Ev sahibi olmak isteyenler, Birevim’le taksitlerini kendi belirlerken, faiz ya da herhangi bir masraf ödemeden, isterlerse peşinatsız, Türkiye’nin her bölgesinden istedikleri evi alma imkanına sahip oluyor” dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN