sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Boyrazoğlu İnşaat Türkeli projesi için start verdi

Boyrazoğlu İnşaat Türkeli projesi için start verdi
14 Kasım 2016 14:29 Yorum yaz Çıktı al
Türkiye’nin önde gelen gıda ihracatçılarından Boyrazoğlu Group’un 3. kuşak üyesi Ahmet Boyraz tarafından kurulan Boyrazoğlu İnşaat, Bağdat Caddesi’nin yeni yıldız markası oldu.

Malatyalı Boyrazoğlu Group, Türkiye’nin önde gelen gıda ihracatçılarından olmanın yanı sıra yaklaşık 30 senedir Türkiye’nin çeşitli lokasyonlarında ürettiği, konut, işyeri ve sanayi birimleriyle de tanınan bir şirket. İnşattaki deneyimi İstanbul’a taşımak için Boyrazoğlu ailesinin 3. kuşak üyesi Ahmet Boyraz tarafından 2012 yılında kurulan Boyrazoğlu İnşaat, Bağdat Caddesi’nin en gözde lokasyonlarında ürettiği kentsel dönüşüm projeleriyle sektöre yeni bir soluk kazandırdı. Çok kısa bir sürede Bağdat Caddesi’nin en popüler lokasyonlarından biri olan Feneryolu’nda hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projeleriyle Cadde’nin en kaliteli inşaat yapan 3 firmasından biri olan Boyrazoğlu İnşaat, şimdi de yeni projesi Türkeli ile standartları zorlamaya devam ediyor. Kaliteden asla ödün vermeyen, yeşil ve sosyal donatı konularında hassas olan Boyrazoğlu’nun Sahrayıcedid Atatürk Caddesi’nde konumlandırdığı Türkeli projesi, 21 konut ve 3 ticari alana sahip.


 

Atatürk Caddesi’ne yeni proje

Kentsel dönüşümde A plus kalitede butik konut projeleriyle markalaşan Boyrazoğlu’nun 8 milyon TL’lik yatırımla hayata geçireceği proje, 2 bodrum ve zeminle birlikte 7 katta 3’er daireden oluşuyor. Projede brüt metrekareleri 21 ila 330 m2 arasında değişen 3 adet ticari alan dışında yine brüt metrekareleri 53,65-93,92 m2 arasında değişen 7 adet 2+1, 79-103,80 m2 arasında değişen 14 adet de 3+1 daire bulunuyor. Teslimat tarihi Haziran 2018 olarak belirlenen Türkeli projesi, Bağdat Caddesi’nden sonra Anadolu Yakası’nın en elit lokasyonlarından biri olan Atatürk Caddesi’nde yeni bir dönem başlatacak. Mimari çözümleriyle parmakla gösterilecek projelerden biri olmaya aday Türkeli projesinde, araç sıkıntısını çözmek için 1 adet açık otoparkın dışında çift katlı kapalı otopark da tasarlandı. Tüm sosyal donatıların düşünüldüğü proje 3.750 metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselirken, projenin büyük bir kısmı ise yeşil alan olarak ayrıldı. Seramikten boyaya, mutfak dolaplarından jeneratöre kadar tüm malzemelerin A plus kalitede seçildiği projede konutların metrekare satış fiyatları ise 10.000 TL’den başlıyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN