yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Çekmeköy'de satılık orman manzaralı butik proje arsası

Çekmeköy'de satılık orman manzaralı butik proje arsası
31 Ekim 2016 13:48 Yorum yaz Çıktı al
İstanbul Çekmeköy Merkez Mahallesi Küçükkoru mevkiinde 8 dönüme yakın arsa satışa çıkıyor.

İstanbul'da butik konut projesi geliştirmek üzere arsa arayanların ilgileneceği 7 bin 910 metrekare yüzölçümündeki arsa Çekmeköy'de Merkez Mahallesi'nde yer alıyor. Ormana yakınlığı dolayısıyla son derece temiz bir havaya sahip olan arsanın 3. Köprü ve bağlantı yollarının hemen karşısında.

 

Emsali yükselecek

 

Yüzölçümü olarak bölgede proje geliştirmeye uygun nadir arsalar arasında yer alan taşınmazın imarı, tüm Çekmeköy'de yapılaşma durdurulduğu için bulunmuyor. Fakat arsanın işlem önceki 0.60 emsale sahip olduğunu dile getiren yetkililer, daha küçük komşu parsellerde dahi 1.5 emsal bulunduğuna dikkat çekerek bu parselinde en az 1.5 emsale sahip olması gerektiğini ileri sürüyor.

 

Arsanın meyilli bir yapısı olduğu için teraslı projelere uygun olduğuna dikkat çeken yetkililer, "Eğimli yapı hem konutların birbirlerinin görüş açılarını kesmeden yapılaşma imkanı sunuyor hem de temiz orman havasından yararlanabilmek için teraslı ve balkonlu bir tasarımlara uygun bulunuyor. Arsanın üst sınırı Köroğlu Caddesi'ne cephelisi bulunmaktadır.

 

Arsanın koordinatları: 41°02'31.3"N 29°11'08.4"E

 

Satın alma veya farklı teklifleriniz için mail yolu iletişime geçilmesini rica ederim.

Fatih IŞIK

fatih.isik@medyaseffaf.com.tr

Tel: 0 212 250 81 81

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN