yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Çengelköy’ün En Güzel Boğaz Manzarası’nda Son Konutlar

Çengelköy’ün En Güzel Boğaz Manzarası’nda Son Konutlar
23 Ağustos 2017 11:20 Yorum yaz Çıktı al
Ulaşım yollarına yakınlığı bu önemi pekiştirirken bölgenin en prestijli konut projesi olan Nazenin Konakları’nda satışta manzaralı sadece birkaç adet daire kaldı.

İstanbul Boğazı’nın tam ortasında bulunan ve en iyi manzaraya sahip lokasyonlardan olan Çengelköy’ün önemi her geçen gün daha çok anlaşılıyor. Ulaşım yollarına yakınlığı bu önemi pekiştirirken bölgenin en prestijli konut projesi olan Nazenin Konakları’nda satışta manzaralı sadece birkaç adet daire kaldı. Dubleks ve normal daire seçenekleri ile İstanbul Boğazı manzarasını doyasıya seyredebilirken projenin üst düzey olanaklarının da tadını çıkartabilirsiniz.

Nazenin Konakları, Nazenin Konakları projesi, Çengelköy’ün En Güzel Boğaz Manzarası’nda Son Konutlar, Boğaz Manzarası Nazenin Konakları, Çengelköy’ün En Güzel Boğaz Manzarası Nazenin Konakları'nda,

Son dönemin en dikkat çeken ve en çok ilgi gören projelerinden olan Nazenin Konakları, Çengelköy’ün tarihi dokusuna uyumlu bir şekilde gelişmiş sosyal tesis olanaklarına sahip olarak inşa ediliyor. 2018’in ilk aylarında yaşamın başlayacağı projede sınırlı sayıda kalan konutlar sahiplerini bekliyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN