yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Cordella Kartal’da 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Cordella Kartal’da 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla!
26 Ağustos 2016 18:15 Yorum yaz Çıktı al
Kayıhan Yapı ve Scon Yapı’nın Kartal’da inşa ettiği Cordella Kartal projesinde fiyatlar 299 bin TL’den başlıyor. Projenin teslim tarihi ise Aralık 2017.

Daha önce Tuzla’da geliştirdiği Cordella Tuzla projesiyle dikkat çeken Kayıhan Yapı’nın Scon Yapı ile birlikte, İstanbul’un hızla dönüşen semtlerinden Kartal’da geliştirdiği Cordella Kartal projesinde fiyatlar 299 bin TL’den başlıyor.

 

Teslimler Aralık 2017’de

Toplam 7 bin metrekarelik arsa alanında 15, 16 ve 17 katlı 3 blokta 215 daire sayısına sahip olarak geliştirilen Cordella Kartal projesinde daire tipleri ise 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Daire büyüklüklerinin 55 metrekare ile 157 metrekare arasında değiştiği Cordella Kartal projesinin teslim tarihi ise 2017 yılının Aralık ayı olarak öngörülüyor.

 

Cordella Kartal fiyat ve ödeme seçenekleri

Cordella Kartal projesinin fiyat ve ödeme seçenekleri bilgileri ise şöyle: Satılık daire fiyatlarının 299 bin TL’den başladığı Cordella Kartal projesinde kiralık dairelerin fiyatlarının ise proje tamamlandığında 1300 TL ile 1500 TL arasından başlayacağı tahmin ediliyor. Cordella Kartal projesinin ödeme seçenekleri kapsamında ise lansman döneminde yüzde 12’lik bir fiyat avantajı sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 8 oranında ek indirimin verildiği Cordella Kartal projesinde ayrıca konut kredisiyle ev sahibi olma imkanı da mevcut. 36 aya kadar firma bünyesinde sıfır faizli taksitlendirme imkanının da bulunduğu Cordella Kartal projesinde 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanyada ise yüzde 25 peşin indirimi, yüzde 17 özel indirim ve 120 ay vade seçeneği de sunuluyor.

 

Cordella Kartal sosyal donatıları

Cordella Kartal projesinin sosyal donatıları kapsamında yer alan ögeler ise şöyle: Açık-kapalı otopark, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kamelyalar, çocuk havuzu ve yürüyüş parkuru… Ayrıca Cordella Kartal projesi, panoramik Adalar ve Marmara Denizi manzarasına da sahip. Cordella Kartal projesinin vaziyet planı ise aşağıdaki fotoğraftan görülebiliyor:

 

 

Cordella Kartal nerede?

Cordella Kartal nerede sorusunun cevabı ise şöyle veriliyor: Cordella Kartal projesi, adından da anlaşılacağı üzere, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Kartal’da yer alan bir kentsel dönüşüm projesi olarak öne çıkıyor. Proje bu lokasyonuyla Marmaray’a, Kadıköy-Kartal metro hattına, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ve İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na son derece yakın bir konumda yer alıyor.

 

Cordella Kartal iletişim bilgileri

Cordella Kartal projesinin iletişim bilgileri ise şöyle:

Cordella Kartal Adres: Çanakkale Cad. No: 47 Kartal/İstanbul

Cordella Kartal Telefon: 444 6 506

Cordella Kartal Web Sitesi: www.cordellakartal.com

Cordella Kartal Mail Adresi: info@cordellakartal.com

 

Cordella Kartal yol tarifi

Cordella Kartal projesinin yol tarifi ve Cordella Kartal projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı ise aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor:

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN