yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Çorlu’nun gözde konut projesi Golden Life’ın asansörleri Otis’ten

Çorlu’nun gözde konut projesi Golden Life’ın asansörleri Otis’ten
03 Kasım 2016 09:35 Yorum yaz Çıktı al
Türkiye’nin en yüksek, en hızlı, çift katlı ve akıllı yolcu yönlendirme sistemine sahip asansörlerini üreten Otis Türkiye, yenilikçi asansörleriyle konut sektörünün de beklentilerini karşılıyor.

Dünyanın en yüksek binaları için asansör üreten Otis, en emniyetli ve enerji tasarruflu asansör ünitelerini konut projelerinde de kullanıma sunuyor. AYKA GYO yatırımıyla, Çorlu'da konut standartlarını daha yukarı taşımayı hedefleyen Golden Life projesinde, Otis Türkiye’nin asansörleri tercih edildi.Akıllı bina teknolojisine sahip Golden Life projesi bölgenin en özel projesi olarak inşa ediliyor. Proje için Otis’in yeni nesil teknolojileriyle donatılmış Gen2 kayış sistemli ve makine dairesiz asansör üniteleri üretildi. Otis’in enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil asansörlerinin en güzel örneklerinden biri olan ‘Gen2’ kayış sistemli asansör grubu, enerji tüketimini yüzde 50’ye kadar düşürüyor. Yassı kayışları ve dişlisiz makinesi sayesinde yağlama gerektirmeden temiz bir kullanım sunuyor.Golden Life projesi için 630 ve 675 kg taşıma kapasitelerinde 16 adet asansör inşa ediliyor. Özel ölçülerle hazırlanan 8 adet panoramik asansör kullanıcılarına ferah ve konforlu bir ulaşım sağlıyor.

 

Saniyede 1 metre mesafe katedecek şekilde planlanan asansör üniteleri, dünyanın en yüksek binasında kullanılan teknolojiyi evinize getiriyor.


Otis Türkiye Hakkında
1865'te İstanbul’da kurulan ve 1921'den bu yana kesintisiz olarak asansör sektöründe faaliyet gösteren Türk firması Buga, 1991 yılında Buga Otis (Otis Türkiye) adını aldı. Bugün, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan tek asansör firması olan Otis Türkiye, yılda 2.000 adet asansör ve yürüyen merdiven/yol kapasitesi ile bulunduğu bölgede önemli bir üretim üssü olarak konumlanıyor. Dünyanın ilk emniyet sistemli asansörünü 1853 yılında icat eden Elisha Otis'in temellerini attığı Otis; 200’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunuyor. Otis, dünyanın havacılık ve inşaat sektöründeki lider firması United Technologies çatısı altında faaliyet gösteriyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN