sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Çukurova Balkon’da dairelerin yüzde 60’ı satıldı

İletişim Formu

Çukurova Balkon’da dairelerin yüzde 60’ı satıldı
01 Şubat 2017 10:27 Yorum yaz Çıktı al
Kartal’da hayata geçirdiği sembol niteliğinde projelerle dikkat çeken Çukurova Gayrimenkul’un bölgedeki en son projesi Çukurova Balkon’da dairelerin yüzde 60’ı satıldı.

İnşaat sektöründe 24 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’ın merkezinde konumlanan Balkon Hayatın Keyfidir temalı projesi Çukurova Balkon’un yüzde 60’ı satıldı. Konut sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılardan yoğun ilgi gören Çukurova Balkon’da 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konut yer alıyor. Tüm daireleri balkonlu olan projede, bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon ya da 30 metreye kadar teras, bahçe katlarında ise 20 metrekare bahçe kullanım alanı bulunuyor.

Cukurova Balkon, Çukurova Balkon’da fiyatlar,

Çukurova Balkon’da fiyatlar dairelerin çeşitlerine ve büyüklüklerine göre 386 bin ila 1 milyon 400 bin TL arasında değişiyor. İç mimari açısından her zevke ve ihtiyaca uygun çok fazla daire seçeneği bulunan Çukurova Balkon’da iki farklı ödeme seçeneği sunulan kampanya devam ediyor. Kampanya kapsamında isteyenler yüzde 50 peşin ödeme yapıp kalan yüzde 50’yi Ocak 2018’de vade farksız olarak ödeyebiliyor. Peşinatsız konut arayanlara ise daire fiyatının yüzde 75’ine kadar kredi kullanma ve peşinatı Ocak 2018’de yine vade farksız olarak ödeme imkânı tanınıyor. Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanan Çukurova Balkon’un örnek daireleri de görülmeye hazır.

Cukurova Balkon, Çukurova Gayrimenkul, son grup,

 

Metroya 600 metre, ormana 2 dakika mesafede

Deniz, hava ve karayolu açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan ve hızla değer kazanan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı’na 2 dakika mesafede yer alıyor.

Çukurova Gayrimenkul, Çukurova, Çukurova balkon yatak odası,

Deniz, adalar ve orman manzaralı balkonlar

Merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunan Çukurova Balkon’un yüzde 85’i yeşil alandan oluşuyor ve projede 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN